IŠSKIRTINĖS Luxury Villa Genujoje PARDUODA

40 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Pastatytas XIX a unikalioje Rytų Europos stiliaus, kuris yra neįprasta, kad srityje, kurioje ji yra įsikūrusi, tai gražus Luxury Villa Ligūrija dabar parduoti. Akivaizdu įkvėptas Rytų kultūra, jos statyba užsakė turtingos Genuja prekybininkai, kurie prekiavo su Rytų ir unikali struktūra, išreiškia šį Rytų įtaką. Milžiniškas (dvivietis) šoninės laiptinės sukelti iš sodo į antrą aukštą šio Luxury Home. Šiame antrame aukšte, ten yra puikus Terasa su stebuklinga dekoracijos su tiesioginiu vaizdu tiek Parklands aplinkinių Villa, taip pat aiškiai mėlynas Ligūrijos jūros.
Kaip ir daugelis turto pardavimas Italijoje , pagrindinė struktūra šiame Villa vystosi vertikaliai. Pink Fasadų puikiai į spalvingų gėlių, žalios Parkland ir mėlyna jūra tolumoje midsts. Grindų, sienų ir baldų viduje šio Luxury Villa pardavimui, pabrėžti savo rafinuotumą, ekscentriškumą ir unikalumą. Tai ideali vieta prabangiam Šalių, svarbius susitikimus, Išskirtines ceremonijos ir susirinkimai visų rūšių. Abu kambariai viduje ir Panoramic Terasos transportas mums į Sapnų pasaka. Yra trys konferencijų salės su 25, 90 ir 200 vietų atitinkamai suteikiant papildomą dimensiją Stilius ir prestižą Prabangos Ligūrija Vila Parduodama, transformavimo struktūrą iš ideali vieta banketams ir Šalių, į ideali vieta privačių susitikimų ir Konferencijos, kurioje rafinuotas aplinka yra neatskiriama.

Įvairūs meno kūriniai sumaniai išdėstyti visoje įvairių sričių Italijoje House, todėl dar labiau elegantiškas, rafinuotas ir didelė vertybė. Atviras baseinas, kuris yra įsikūręs gražioje Parklands, pabrėžia, žavesio ir begalines galimybes nuostabų vilos pardavimui Ligūrijos.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Techninės detalės
Regionas: Ligūrija
Miestas: Genuja
Zona: Genuja

Tipas: Villa Riviera - Prabangūs vilos

Vidinis plotas: 721 - M²
Fasadai Paviršius: 2225 - m²

Ligūrija - Genuja. Genuja už 10 km - Savona už 45 km - Sestri Levante 30 km - 70 km La Spezia - Parmos 110 km - 90 km Piacenza - Pavia 90 km - 120 km Milano - Torino 130 km.


Ref: 0583
Kaina: Nuo 5M iki 10M

Italų Nekilnojamasis turtas

Vila Parduodama Genuja
Prabangus namai Italijoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Genuja

Elegantiškas Luxury Villa yra netoli Genujos, viena iš svarbiausių ir svarbiausių miestų Italijoje. Unikalus dėl savo formos pasaulyje - apie žemės nerija su vaizdu į jūrą ir yra apsuptas kalnų. Genuja turi daug prabangių vilų ir sukūrė labai originalią architektūrą, kuri yra atpažįstamas iš pirmo žvilgsnio. Šeštoji pagal dydį Italijos miestas pagal gyventojų skaičių, tai yra trečia pagal dydį pramonės centras ir Italijos pramoninės trikampis veikėjas, kuris apima Milan, Turino ir Genuja. Kapitalas Respublikoje ilgiau nei aštuonis šimtmečius, Genuja visada buvo susijęs su karinio jūrų laivyno ir prekybos. Genujos uoste vis dar yra svarbus uostas Italijoje ir jo simbolis yra švyturys įsikūręs šalia senojo uosto ir žinomas kaip žibintą. Šiandien, Ligūrija Miestas taip pat yra gerai žinomas turizmo centras, siūlo modernias kultūros, mokslo ir muzikos galimybes. Jos Universitetai gerai žinomas kompetencijos centrus tokiose disciplinose kaip leidyba, telekomunikacijų ir sporto. Keli pastatai jo istoriniame centre, buvo pripažinta pasaulio paveldo UNESCO. Daugelis privačių gyvenamųjų namų, yra vieni gražiausių Europoje ir yra tikri architektūriniai lobiai. Šie perlai yra visur mieste, nuo istorinio centro į Riviera.

Genuja aptarnauja dviejų pagrindinių nacionalinių geležinkelio stočių, Genuja "Piazza Principe ir Genova Brignole tiek miesto centre. Galite greitai gauti aplink šiaurinę Italijos ir užsienio sostines iš Genujos, dėka greitiesiems traukiniams plėtrai. Uosto ir tarptautinis oro uostas, "Cristoforo Colombo", yra įsikūręs Sestri Ponente, apie 10 km nuo centro rajone, teikti veiksmingą ryšį su pagrindiniais verslo ir komercijos priemiesčiuose, tiek nationaly ir tarptautiniu mastu.