Išskirtinėje Romos zonoje parduodama vila

full screen
48 fotografija

Išskirtinėje rezidencinėje Romos zonoje, netoli ambasadų, yra parduodama ši prašmatnioji 478 kv.m. vila.

Nuosavybė yra maždaug dvidešimties prestižinių vilų komplekso dalis, netoli miesto centro. Kompleksas yra aptvertas ir akylai saugomas, apsuptas didelio, gerai prižiūrimo bendrojo parko.

Rūsyje yra bilijardo salė su elegantišku mediniu baru, ideali vieta susitikti su draugais ar pailsėti, skalbykla, miegamasis ir vonios kambarys.

Pirmame aukšte yra du miegamieji, kiekvienas su vonios kambariu, pagrindinis apartamentas su miegamuoju, svetaine ir vonios kambariu, iš kurio patenkame į du sodus. Viršutiniame aukšte yra erdi svetainė su židiniu, valgomasis, virtuvė ir tv salė.

Prašmatniąją Romos vilą papildo žavinga vyninė, liftas ir lauke esantis dviejų automobilių garažas, kurio bendras plotas yra 30 kv.m., bei dar dvi papildomos automobilių stovėjimo vietos.  

Žavingas 500 kv.m. sodas, kur gausu žalumos, apkabina nekilnojamąjį turtą, tokiu būdu vila idealiai integruojasi su ją supančia aplinka. 

Puikiai apipavidalinta, su erdviomis, gerai išdėstytomis patalpomis, ši vila siūlo visus patogumus, kokius tik galima rasti prestižiškame nekilnojamajame turte. Prie jos prabangos prisideda ir labai išskirtinė, aukšto lygio vieta, kur stovi vila. Čia jus supa privatumas ir uždarumas, o visa tai, tik kelios minutės nuo miesto centro. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus

Savivaldybė: Roma


Tipas: prašmatni vila 


Vidaus plotas:  478 kv.m.

Išorės plotas: 500 kv.m.


4 miegamieji

Skalbykla

Drabužinė

Vyninė

Garažas 

Liftas


Romos Didžiojo žiedo jungtis 7 km -  Romos Tarptautinis Fiumicino oro uostas  40 km - Čiampino oro uostas 40 km – Tirėnų jūra 30 km – Bračiano ežeras10 km 

Ref: 1212
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

roma

vilos roma
svajonių namai lacijus

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Roma

Roma yra Italijos sostinė, žinoma, kaip amžinas miestas, pilna istorijos ir burtų, kurių nepalietė laikas. Tai žmogiškumo miestas, antikos civilizacijos širdis, Romėnų imperijos sostinė ir lotynų kalbos gimimo lopšys: nei vienas pasaulio miestas neturi tiek daug istorijos viename.

Marga teritorija ir skirtingas gamtos kraštovaizdis yra dvi pagrindinės charakteristikos: nuo kalvelių ir kalnų, įžymiųjų septynių kalvų, iki lygumų, nuo Teverės upės iki Bračiano ežero, nuo upės salos Tiberinos iki Ostijos smėlėto kranto.

Amžinojo miesto įdomios vietos ir paminklai niekad nesibaigia, tarp kurių paminėsim Kolozėjų, Imperijos Forą, Panteoną, Šv. Petrą Vatikane, Šv. Joną Laterane, Kampidolijų, daugybę istorinių pastatų, užburiančius fontanus.

Romos teritorijoje yra daug išskirtinių gatvių ir vip zonų: čia stovi žavingos prašmatniosios vilos, elegantiški apartamentai, aukštos vertės žavingas nekilnojamas turtas. Tarp prestižiškiausių vietovių paminėsime via del Corso, via del Babuino, piazza Navona, Piazza di Spagna, via Condotti, via Appia Antica, quartiere Parioli, quartiere Olgiata, Trastevere.