išskirtinė vila pardavimui Maggiore ežere

full screen
56 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ši puiki moderni vila, skirta parduoti "Laveno Mombello", yra išskirtinėje vietoje priešais Maggiore ežerą.
Šis dvaras yra aukštupyje ant kalvos kalno, esančio keletą metrų nuo ežero. Jis turi keletą lygių, yra maždaug 1 150 vietų ir patogiai aptarnaujamas liftu.
Šios vilnos išorės elementai yra dideli langai ir fasadai su akmenimis, todėl viena iš išskirtinių ir moderniausių savybių aplink Maggiore ežerą.
Šioje viloje, kurią sudaro aštuoni miegamieji ir aštuoni vonios kambariai, yra šviesūs ir erdvūs kambariai, iš kurių dideli langai yra tiesioginio ryšio su išoriniu vaizdu į ežerą.
Šis turtas yra modernus, minimalus dizainas, kuriame daugelyje sričių yra baltos spalvos.
Pirmame aukšte taip pat yra atpalaiduojantis hammam kambarys, treniruoklių salė, vyno rūsys ir galimybė patekti į baseiną.
Šį prabangų nuosavybę supa idealiai parinktas 3 hektarų parkas. Jame yra modernus stiklinis baseinas su saulės spinduliavimo erdve, kur galima mėgautis puikiomis popietėmis lauke.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Varese
Plotas: Maggiore ežeras

Tipas: Vila
Vidinis paviršius: 1150 m2
Išorinis paviršius: 3 hektarai

8 miegamieji
8 vonios kambariai
Plaukiojimo baseinas
Parkas
Hamamas kambarys
Treniruoklių salė

Varese 27 km - Ispra 14 km - Luino 25 km - Milanas 80 km - Milano Malpensa oro uostas 40 km

Ref: 3477
Kaina: € 7.800.000

ežero maggiore vila

Maggiore ežeras
ežero Maggiore vila, laveno mombello

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Maggiore ežeras

Dėl švelnios klimato žiemą ir atvėsusių vasaros dienų Maggiore ežere gali pasigirti daugybė gėlių ir augalų rūšių, kurios dažniausiai būna subtropiniuose regionuose: labiausiai paplitusių augalų yra citrinų, alyvmedžių ir laurų medžiai, tačiau taip pat yra kamelijų, rododendrai ir azalijos.
Tai tikrai išskirtinė vieta, čia parduodamos vilos yra labai prašomos ir ieškomos: itališkieji ežerai visada buvo populiari vieta verslininkams, tarptautiniams ir nacionaliniams įrenginiams, kurie labai paskatino nekilnojamojo turto rinką už prestižines savybes šioje srityje su lengvu, maloniomis temperatūromis ir ideali vieta Novara kalvotose kalvose.