Išskirtinė vila Kjantyje, Florencijos pusėje

23 fotografija

Toskanos širdyje, o tiksliau zonoje, žinomoje, kaip Florencijos kalvelių Kjantis, stovi ši parduodama prašmatni vila, kurios bendras plotas yra 600 kv.m. Vila yra apsupta erdviu sodu, gausiai apsodintu pušimis su žavingu vaizdu į Val d'Elsą ir San Džiminjano bokštus.

Vieta, kur yra parduodama Florencijos Kjančio nuosavybė, yra labai strateginė, nes čia galima poilsiauti ir gyventi kaimo tyloje, o tuo pačiu iš čia yra geras susisiekimas su pačiais patraukliausiais Toskanos miestais, tokiais kaip Florencija, Siena, San Džiminjanas, Voltera ir Piza.

Prašmatnusis namas buvo pastatytas XIX a. ir tai buvo Markizės Luizos Bargalistofi rezidencija. Šiuo metu struktūra yra paversta svečių namais. 

Florencijoje parduodama išskirtinė vila yra keturių lygių, iš kurių vienas yra rūsys, kur įrengta vyninė. Name yra šeši butai su vienu ar dviem miegamaisiais, svetainė su virtuvėle ir vonios kambarys. Šalia vilos, tipišku Toskanos užmiesčio namų stiliumi, yra priestatas su miegamuoju, vonios kambariu ir svetaine su virtuve.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Kjantis


Tipas: Užmiesčio namai Toskana - parduodamos prašmatnios vilos

Vidaus plotas:  600 kv.m.

Išorės plotas: 1390 kv.m.


4 butai 1 miegamuoju

2 butai su 2 miegamaisiais

1 priestatas su 1 miegamuoju


Sodas: 1390 kv.m. 


Toskana – Florencija – Kjantis: Siena 31 km - Monteridžionis 18 km - Voltera 37 km - San Džiminjanas 13 km - Montalčinas 62 km - Florencija 28 km - Golf and Country Club 3,6 km - SPA 21 km - Florencijos oro uostas 31 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Scandicci 18 km.

Ref: 0316
Kaina: € 2.200.000

parduodamos vilos

prabangus nekilnojamas turtas
nekilnojamas turtas italija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija – Kjantis: Čertaldo miestelis yra Valdelsa centre, Florencijos provincijoje, ant žaismingų Toskanos kalvų, kurias kerta vynuogynai, alyvmedžiai ir kiparisų linijos. Ši vietovė buvo Džiovanio Bokačio gimtinė, joje yra daug istorinių ir meninių pastatų. Čertaldas yra skalaujamas Elza upės vandenų ir  Agliena upelio, kuris čia užsibaigia. Florencijos provincijoje esantis gyvenamasis centras driekiasi per pagrindinę gatvę, formuodamas du skirtingus branduolius, - vienas yra viduramžių laikų su Palazzo Pretorio, kuris vadinamas Čertaldo Alto ir kuris yra ant kalvos. Kitas yra modernus, kuris driekiasi lygumoje, šalia viduramžių laikų gyvenvietės. 

Čertaldo gimė etruskų-romėnų laikotarpiu, o jo pavadinimas kilo iš lotynų, cerrus altus, kas reiškia aukštumos, padengtos ąžuolais. Pirmos žinios apie Toskanos miestelį mus pasiekia iš 1100 m., kada Federikas I Raudonbarzdis perdavė teritoriją grafams Alberti, kurie dominavo iki XIII amžiaus pabaigos. Įsigalėjus Florencijai, Čertaldas tapo pagrindine Vikariato būstine pirmaisias 1400 metais. Čertaldo Alta zonoje yra iki šiol nepaliesti viduramžių tipo namai, Palazzo Pretorio, Džiovanio Bokačio, Dekamerono autoriaus, gimtasis namas, nuostabios bažnyčios bei įžymūs rūmai, prestižinės antikinės vilos, namai-bokštai ir gatvelės, kurios veda link miestelio sienos. Čertaldas yra be abejonės vienas iš Toskanos miestelių su seniausiomis žemės ūkio tradicijomis. Dėka palankių teritorijos charakteristikų čia gausiai gaminami puikieji Kjančio DOCG vynai, aukščiausios rūšies alyvuogių aliejus, be to čia randamas baltasis triufelis bei auga įžymieji Čertaldo svogūnai.