Išskirtinė vila Fortė dei Marmi prie jūros

11 fotografija

Strateginėje vietoje, tarp Forte dei Marmi centro ir Toskanos jūros pakrantės, yra parduodama ši išskirtinė dviem šeimoms skirta vila, kuri yra dviejų, nepriklausomų tarpusavyje, aukštų, o jos bendras plotas yra 390 kv.m.  

Erdvus sodas yra priešais žavųjį pasažą, kurio kolonos yra iš akmens. Jį praėjus patenkame į pirmą prestižinio parduodamo namo aukštą.

Pirmo buto bendras plotas yra 210 kv.m. ir jame yra virtuvė, valgomasis, salonas su išėjimu į pasažą, miegamasis ir vonios kambarys. Praėjus ilgu koridoriumi pasiekiame kitus namo kambarius, kur yra du vonios kambariai, du miegamieji, virtuvė ir svetainė.

Forte dei Marmi parduodamo nekilnojamo turto kairėje yra laiptai, kurie veda į antrą aukštą, kuris yra bevik visas apsuptas vientisu balkonu, į kurį išeina visi aukšto kambariai dėka didelių durlangių. Dienos zona, kuri yra priekinėje buto dalyje, apima virtuvę, valgomąjį, svetainę ir sandėliuką, o nakties zona, kuri yra gyvenvietės gale, susideda iš trijų erdvių miegamųjų ir dviejų vonios kambarių.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Fortė dei Marmi 

Zona: Fortė dei Marmi   


Tipas: Forte dei Marmi parduodamas nekilnojamas turtas - parduodami prašmatnūs namai

Vidaus plotas: 390 kv.m. 

Išorės plotas: 1.230 kv.m.+130 kv.m. terasa+40 kv.m. pasažas


Prašmatnus namas Pirmas aukštas: 210 kv.m. 

Kambariai: 3 

Vonios kambariai: 3 

Svetainės: 2 

Valgomasis: 1 

Virtuvės: 2 


Prašmatnus namas Antras aukštas: 180 kv.m. 

Kambariai: 3 

Vonios kambariai: 2 

Svetainės: 1 

Valgomasis: 1 

Virtuvės: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Sodas: 1.230 kv.m.

Stovėjimo aikštelė: 123 kv.m.


Toskana – Fortė dei Marmi: Luka km 25 – Piza km 35 - Florencija km 86 – Altopascio km 30 - Versilijos Golfo Klubas km 0,5 - Termės ir Spa km 40 - Pizos oro uostas km 33 - Autostrada: A1 išvažiavimas Versilia km 2.

Ref: 2390
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

nekilnojamo turto objektas

prašmatnus namas
parduodamos vilos ligūrija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fortė dei Marmi

Toskana - smulkaus ir skaidraus Fortė dei Marmi smėlio paplūdimys, išskirtiniame turistiniame Versilijos kurorte, driekiasi nuo Marina di Pietrasanta iki Cinquale. Ši Toskanos prabangos teritorija pasižymi žaluma, medžiais apsodintomis gatvėmis bei vilomis su dideliais sodais. Pirmoji plėtra Forte dei Marmi, kuris ilgą laiką tebuvo pelkėtos žemės ir todėl neapgyvendintas, prasidėjo XVI amžiuje, po to, kai Mikelandželas, gavęs užsakymą iš popiežius Leono X, praminė marmuro gabenimo kelią nuo Apuanų Alpių prie jūros: ir tik prieplauka bei sandėlys tebuvo ilgą laiką vieninteliai pastatai šioje gyvenvietėje. 

XVIII amžiaus pabaigoje, gavę leopoldų privilegijas, Forte dei Marmi apsigyveno žvejai, marmuro apdirbėjai ir valstiečiai. Amžiaus pabaigos taip pat buvo baigtas statyti fortas, nuo kurio ir kilo miesto pavadinimas. XIX amžiuje augo marmuro pramonė, kas didino ir uosto veiklą. 

Tačiau Fortė dei Marmi pakilimas vis tik labiausiai buvo įtakojamas turizmo, kuris pamažu prasidėjo devyniolikto amžiaus pabaigoje, bet sparčiausiai išaugo po Pirmojo pasaulinio karo, kai miestas tapo traukos centru elitiniams aristokratams, pramoninkams ir intelektualams, vietiniams ir tarptautiniams finansininkams, sporto čempionams ir įžymybėms iš pramogų pasaulio.