Išskirtinė prašmatnioji vila ant Madžioės ežero kranto

full screen
57 fotografija

Ant Madžiorės ežero kranto, apsupta visišku privatumu ir supančio peizažo žaluma, yra parduodama ši išskirtinė prašmatnioji vila.

Nekilnojamas turtas buvo pastatytas trisdešimtaisiais metais, jo bendras plotas yra 750 kvm. ir jį supa privatus 3,3 ha parkas. 

Iš viso čia yra 14 kambarių. Viloje yra elegantiškos, šviesios, erdvios patalpos, keturi miegamieji ir šeši vonios kambariai. Vaizdas į ežerą yra unikalus, kuris matosi tiek pro gyvenvietės langus, tiek iš didelės terasos, o taip pat nuo žavingo įžeminto baseino su solariumo zona, kur galima atsipalaiduoti ir pramogauti uždaroje, ištiesų išskirtinėje vietoje. 

Tarp daugybės parduodamos vilos pliusų yra ir prestižinė apdaila, kaip pavyzdžiui, parketas ar prabangusis marmuras, židinys, džiakuzi, sauna, sporto salė. 

Ir jei iš vienos pusės yra išskirtinis vaizdas į ežerus, iš kitos pusės žvilgsnis pasimeta tarp kalnų aukštybės. Kuo puikiausiai prižiūrėtas sodas susideda iš kelių žemėjančių lygių, o galingi simetriški laiptai kyla nuo baseino iki šios tikros karalystės įėjimo, aplink kurį yra aukštaūgiai medžiai, kurie sukuria intymią ir beveik pasakišką atmosferą.

Garažas papildo nuosavybę, kur yra maždaug aštuonios automobilių stovėjimo vietos

Tiems, kas ieško rafinuoto ir išskirtinio nekilnojamojo turto prie Italijos ežerų, ši nuosavybė taps tikrais svajonių namais.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lombardija

Vietovė: Madžiorės ežeras


Tipas: prašmatni vila priešais ežerą

 

Vidaus plotas:  750 kv.m.

Išorės plotas: 3,3 ha


4 miegamieji

6 vonios kambariai

14 patalpų

Prestižinė apdaila

Židinys

Džiakuzi

Sauna

Sporto salė

Portikas

Įžemintas baseinas

Garažas

8 automobilių stovėjimo vietos


Milanas 70 km - Milano Malpensa oro uostas 33 km - Varezė 21 km - Luganas 40 km - Komas 70 km 

Ref: 1164
Kaina: Nuo 5M iki 10M

vilos ežerai

madžiorės ežeras
lionard liukso klasės nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Madžiorės ežeras

Madžiorės ežeras, kur stovi prašmatni vila, yra vienas didžiausių mūsų pusiasalyje. Jo pakrančių zonoje klimatas yra švelnesnis, šiltesnis žiemą, palyginus su vidinėmis zonomis, ir gaivinamas vėjo gūsnių vasarą, kurie jį banguodami kasdien keičia jo veidrodinio atspindžio spalvą. 

Tai idealus klimatas tiems, kas nori gyventi čia, mūsų išskirtinėje prašmatnioje viloje. Dėl šio švelnaus klimato ežero pakrantės zonoje auga įvairių tipų augalai ir gėlės, kurios paprastai auga tik subtropinėse zonose.

Čia vystėsi tokios veiklas, kaip turizmas-viešbučiai, - veiklos, kurios išliko aktyvios ir iki šių dienų ir kurių dėka šiuo metu auga parduodamų prašmatnių vilų paklausa.