IŠSKIRTINĖ MANSARDA TAORMINOJE

1 fotografija

Taorminoje, įžymioje Sicilijos turistinėje vietoje, yra parduodama ši išskiritnė mansarda, kurios bendras plotas yra 165 kv.m. Ji išsidėsčiusi ketvirtame ir penktame naujos statybos pastato aukšte. Šis prestižinis nekilnojamas turtas pasitinka savo svečius ypatingoje ir rafinuotoje aplinkoje, kur jie gali praleisti išskirines dienas. 

Elitins apartamentas yra apstatytas baldais, o jo vidaus apdaila yra iš originalių ir elegantiškų medžiagų, kas sukuria nuostabią ir jaukią atmosferą. Čia taip pat yra papildomų stilingo dizaino detalių  bei šiuolaikiškas komfortas. 

Būste yra trys miegamieji, trys vonios kambariai, virtuvė ir svetainė, iš kurios dėka stiklinių durų, patenkame į erdvią terasą.

Nuosavybę papildo garažas ir žiemos sodas, bet tai, kas labiausia praturtina ir paverčia butą išskirtiniu yra gražiosios panoraminės terasos, kurių plotai yra 187 kv.m. ir 163 kv.m., elegantiškai apstatytos ir nuo kurių galima žavėtis kvapą gniaužiančia Sicilijos pakrantės ir jos krištolinės jūros panorama.

Vienoje iš vilos terasų yra žavingas baseinas su vandens masažu ir saulės terasa.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Sicilija

Miestas: Taormina 

Zona: Naxos sodai


Tipas: Prašmatnus apartamentas - namai ir vilos

Vidaus plotas: 209 kv.m. 

Išorės plotas: 420 kv.m.

 

Kambariai: 3

Vonios kambariai: 3

Svetainės: 1

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Baseinas su vandens masažu

Garažas

Rūsys

Terasos ir balkonai: 394 kv.m.

Žiemos sodas: 64 kv.m.

 

Sicilija – Taormina: Mesina km 48 – Katanija km 49 – Sirakūzai km 11 – Etnos vulkanas km 56 – Milacas km 80 - Naxos sodai km 3 – Golfo Klubas Il Picciolo km 14 – Palmerston Golf Resort & Spa km 15 - Katanijos oro uostas km 61 – Autostrada: išvažiavimas Taormina km 4.

Ref: 0143
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodamas prašmatnus namas

prašmatnus būstas
parduodu vilą

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Sicilija, Taormina

Sicilija- Taormina: Taormina buvo įkurta Andromaco 358 m. prieš Kristų, tuo metu, kai Dionigi, Sirakūzų tironas, sugriovė šalimais esantį uosto miestą Naxos. Taormina graikų buvo vadinama Tauromenion, o romėnų Tauromenium, kuriems valdant miestas pažino žaviausią savo periodą, kaip rodo liekanos iki šiol išlikusių didžiųjų paminklų. Taormina, kur yra parduodamas prašmatnusis namas, paskutiniu romėnų periodo metu nusilpo, bet atgimė prasidėjus Bizantijos periodui, kuomet garbingus postus užimantieji ją paverčia centrine būstine ir čia pastato daug paminklų. 902 m. po Kristaus miestas buvo okupuota arabų, kurie jį sugriovė, o vietinius gyventojus išžudė dėl to, kad jie ilgai priešinosi atvykėliams. Atstatytas krikščionių, miestas buvo pervadintas Naujaja Taormina, bet 962 m. po Kristaus, arabai, vedami emyro Ahmed, sugrįžo ją sunaikinti.

Taormina buvo pervadinta Almoezia, pagal naujojo užkariautojo vardą. 1078 m., kai Taormina bebuvo likusi tik musulmonų tvirtovė, buvo išlaisvinta normanų po penkis mėnesius trūkusios apgulties. Miestas dalyvavo nacionaliniame Vakrinės Sicilijos išsivadavime, o paskui padėjo aragoniečiams. 1410 m. čia buvo įsteigtas Sicilijos Generalinis Parlamentas. Taormina buvo ištikima Ispanijai, palaikydama ją prieš Mesiną 1675 m. Karo metu patyrė prancūzų armijos okupaciją. Ispanijos karalius suteikė Taorminai privilegiją priklausyti karalystei. 1860 m. miestas sukilo prieš Borbonus, atverdamas vartus Garibaldžio armijai. Taip Taorminos vaidmuo, kaip Jonijos pakrantės gynybinės tvirtovės, pranyko. Taormina tapo viena iš svarbiausių turistinių vietovių nacionaliniu lygiu.