Išskirtinė istorinė vila pardavimui netoli Turino

full screen
69 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ši išskirtinė prabangia vila parduodama aukštai pozicijoje Cimeno kalvoje, keli kilometrai nuo Turino.
Tai vila, iš kurios atsiveria vaizdas į Po paplūdimį. Iš jo atsiveria stulbinantis vaizdu į Turiną, yra tikra nekilnojamojo turto rinka.
Šio vilnos, esančios Pjemonte, apylinkėse yra retas grožio parkas, buvo pastatytas 1600 m. Viduryje ir pasiekė aukščiausią lygį XIX a., Kai Count Thaon de Revel visiškai atkūrė, atidavė karališkąjį architektą Carlo Sada, kuris pavertė jį " didžioji neoklasikinė vila.
Šioje paminkštoje ir didingoje vila yra neoklasikinis fasadas su dviguba kolonada, viršutiniame ir Ioninio stiliaus apatiniame aukšte. Abi portugalės turi aukštą trikampio fronto, puoštą statulomis virš jų.
Šis kompleksas susideda iš pagrindinės vilos, kurios plotas apie 1600 m2, ir kelis priedus, kurių bendras plotas siekia apie 2500 m2.
Šis vila yra svečiai su gražiais, elegantiškais ir erdviais salėmis. Pirmame aukšte yra nuostabi, gerai įrengta biblioteka, biliardo kambarys, privati ​​koplyčia, erdvi virtuvė ir didelės valstybinės salės, suprojektuotos su dideliu dėmesiu detalėms. Pirmame ir antrame aukštuose yra keletas salių ir miegamųjų.
Ši vila buvo suprojektuota su dideliu dėmesiu detalėms, o jo kambariai papasakojo apie svarbų menininką, kuris sukūrė savo "Palladian" grindų dangą, freskuotas lubas ir didingą rafinuotų meno kolekciją.
1847 m. Jo prabangią lapuočių parko sukūrė Marcellino Roda, Savojos karališkosios šeimos sodininkas ir kraštovaizdžio menininkas; jis maždaug 70 hektarų, eklektiškai puošia statulomis, laiptais ir mažomis sienomis. Taip pat yra keletas augalų, tokių kaip kedrai, ąžuolai, klevai, soporai ir vyšnios, taip pat yra nedidelis ežeras, apsuptas amžių medžių, azalijų ir rododendrų.
Kitas svarbus ir išskirtinis šio turto objektas yra jo dvi sraigtasparniai.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Pjemontas
Provincija: Turinas

Tipas: Istorinė vila

Vidinis paviršius: 2500 m2
Išorinis paviršius: maždaug 70 ha

Pagrindinė vila
Priedas
Anglų stiliaus sodas
Parkas
Mažas ežeras
Freskos
2 sraigtasparniai

Turinas 25 km - Novara 90 km - Genuja 195 km - Caselle oro uostas 30 km

Ref: 3847
Kaina: konfidencialios derybos

parduodamos vilos

turin villas parduoti
villa in turin

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Turinas

Pjemonto regiono Šiaurės Italijoje sostinė Turinas yra ramus, žavingas miestas, įsikūręs gausiu žaliu slėniu, apsuptu vaizdingų kalvų ir snieguotų viršūnių. Miestas turi daug istorijos, kurią šiandien liudija turtingas meno, kultūros ir architektūros buvimas prestižiškuose karališkuose rūmuose, bažnyčiose, nuostabiose prabangose ​​vilose, kinose, soduose, muziejuose ir teatruose. Pramonės progresas šiame mieste yra aktyvus ir kūrybingas. Ši pažanga prasidėjo praėjusį šimtmetį su dideliu ekonominiu bumu ir šiandien vis dar matoma šiuolaikinėje pramonės struktūroje ir gerai žinomose "Made in Italy" prekės ženkluose.
Senamiestis siūlo daugybę pramogų, o aplinkinės ir kraštovaizdžio sritys, kuriose yra daugybė miestų ir kaimų, puikiai tinka atrasti vaizdingą poilsio prieglobstį, kurį supa nepaliestų slėnių ir upių peizažai.
Čia rasite puikius svajonių namus, apčiuopiamą klestėjimo praeities ir šios srities prabangos įrodymą.