Įspūdingo vaizdo prašmatnioji vila Lukoje iš akmens

58 fotografija

Parduodama ši žavi prašmatnioji vila su parku Lukoje pastatyta XV a., kuri iki šiol yra išsaugojusi savo įtaigųjį originalų vaizdą iš akmens. 

Pagrindinis pastatas yra 890 kv.m. ploto, kuris yra išsidėstęs per tris aukštus. Jam pirklauso rūsys, daržinė ir sandėlys; šalia yra du nepriklausomi kaimiški priestatai. Viską supa vešlus ir puikiai prižiūrėtas parkas bei vienuolika hektarų žemės, kur auga maždaug septyni šimtai nuostabiųjų alyvmedžių. Pirmame nekilnojamojo turto aukšte yra tipiškos vyninės ir žemės ūkiui naudojamos patalpos, o antrame aukšte yra įsikurusi tikroji gyvenvietė, kur yra dvi erdvios svetainės, valgomasis, virtuvė su terasa, darbo kambarys ir paslaugų patalpos. Trečiame aukšte yra nakties zona su šeimyniniais miegamaisiais, kur yra drabužinės ir vonios kambariai. Visoje viloje grindys yra iš rafinuotų Toskanos molinių plytelių.

Keli metrai nuo nekilnojamojo turto objekto yra žavus baseinas, kuris papildo Lukos komplekso žavesį.

Du priestatai, iš kurių vienas yra 190 kv.m., o kitas 175 kv.m. yra senos daržinės, kuo puikiausiai restauruotos ir paverstos į elegantiškas prašmatniausias rezidencijas, kur yra trys miegamieji kiekvienoje bei papildomas baseinas. Čia yra visi patogumai, o apdaila yra iš prestižinių medžiagų.

Ši žavi prašmatnioji Toskanos vila parduodama Lukoje yra ideali vieta mėgautis ramybe, kurią siūlo žavusis Toskanos kraštovaizdis, nuošaliuose laukuose su kvepiančiomis oleandrų gyvatvorėmis priešais mišką, ant žaliųjų kalvelių, su kvapą gniaužiančiu vaizdu į Garfanjaną.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka

Zona: Luka


Tipas: vila toskana - kompleksas toskana


Vidaus plotas: 1255 kv.m. 

Išorės plotas: 110000 kv.m. 

Du priestatai

Du baseinai


Toskana - Luka: Piza 30 km - Florencija 80 km - Luka 5 km - Fortė dei Marmi 45 km - Golfo klubas Vicopelago 12 km - SPA 20 km - Pizos oro uostas 35 km - Autostrada išvažiavimas Lucca Est: 10 km.

Ref: 0888
Kaina: Nuo 5M iki 10M

kompleksas toskana

parduodama vila toskana
vila žemė luka

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Toskana - Luka. Ši elegantiška vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje, ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV a. sienos. Oficialiai išsivystęs kaip romėnų miestas, vystėsi ir kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika ir buvo nepriklausomas iki kol prisijungtė prie Italijos karalystės. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, kurie yra vertinami ir pageidaujami vietinės ir tarptautinės klientūros.