Įspūdingas turtas su baseinu Val D'Orcoje

full screen
62 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Puikioje vietoje Siena įsikūrusiame žavioje kaimo vietovėje yra puiki prestižinė vila .
Šis rafinuotas kompleksas susideda iš pagrindinės vilos ir dviejų ūkinių pastatų, o bendras plotas - 800 m2.
Šio elegantiško pagrindinio dvaro pirmame aukšte įsikūrusi įspūdinga salė su travertinų arkais ir saugyklomis labai išskirtiniu ir rafinuotu stiliumi. Virtuvė, septyni miegamieji ir kai kurie vonios kambariai užpildyti tai, ką tikrai galima pavadinti tikrąja svajonių vila. Šis turtas turi retus ir kilnius architektūrinius elementus ir buvo meistriškai suprojektuotas ir apstatytas.
Dvylika hektarų parko, dirbamos žemės ir alyvmedžių girai visiškai supa šį prabangų kompleksą, siūlantį nuostabų peizažą, pagamintą iš prabangių ir gerai prižiūrimų gamtos. Šios dvaro pusėse yra išdėstyti kai kurie tipiški kiparisai ir daugybė įvairių augalų, kurie žydi skirtingose ​​metų dalyse.
Šiame erdviame žaliajame rajone taip pat yra kilnus ir nepaprastas baseinas iš juodo marmuro.
Šis viešbutis, apsuptas "Val d'Orcia" stebuklų, idealiai tinka tiems, kurie nori mėgautis daugybe atrakcionų, kuriuos siūlo šis labai žavingas ir išskirtinis plotas. Didelės teritorijos ir intymūs kontekstai reiškia, kad šis turtas gali būti naudojamas kaip privatus namas arba paverstas žavinga ir nepalyginama turistų apgyvendinimo vieta.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Siena
Plotas: Val D'Orcia

Tipas: prabangus sodyba

Vidinis paviršius: 800 m2
Išorinis paviršius: 12 ha

Vila
2 ūkiniai pastatai
Plaukiojimo baseinas
Parkas
Pagrindas
Alyvuogių giraites

Siena 52 km - Sienos oro uostas 74 km - Trasimeno ežeras 31 km - Arečas 52 km

Ref: 3328
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Prabangos rūmai

Prestižinis turtas
Liūtas "prabangos nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Val D'Orcia

Siena yra garsus miestas Toskanos širdyje ir yra viena iš populiariausių ir mylimų vietų regione. Pasaulis garsus savo didžiuliu meniniu, kultūriniu, vaizdingu ir istoriniu paveldu. Siena taip pat garsėja savo "Palio", kuris yra Piazza del Campo žirgų lenktynių trasa.
1995 m. Istorinis Sienos centras buvo pavadintas UNESCO pasaulio paveldo objektu dėl savo žavesio grožio. Čia yra daugybė religinių ir civilinių pastatų, kurie yra labai įdomūs, tokie kaip Katedra, San Domenico bažnyčia, San Francesco bažnyčia, Basilica d'O'Servanza, Palazzo Bargagli, Palazzo Bichi Ruspoli ir daugelis kitų.
Sienos teritorijoje iš tiesų yra daug prestižinių vilų ir periodinių dvarų. Kai kurie įsikūrę miesto centre ir gretimuose Chianti regiono kaimuose, jie yra ideali vieta, kur prabanga prisijungia prie šeimos šilumos ir tradicijų. Šios sritys puikiai tinka tiems, kurie nori turėti grožį ir prabangą, neprarandant taikos, kurią galite mėgautis šiose vietovėse.