Iskijoje parduodama žavinga prašmatnioji vila

full screen
72 fotografija

Pasakiškoje Iskijos saloje, panoraminėje, išties išskirtinėje vietoje, yra parduodama ši žavinga prašmatnioji vila

Tai istorinis XIX a. stiliaus nekilnojamas turtas, susidedantis iš pagrindinės vilos, kurios plotas yra maždaug 1.500 kv.m., ir priestato svečiams, kurio plotas yra 300 kv.m. Visa tai supa septyni ha žemės su žavingu sodu, kuris nuosavybei sudaro rėmelį ir kur yra gražusis baseinas.

Buveinė dominuoja visoje kalvelėje ir buvo suprojektuota taip, kad iš kiekvieno kampelio būtų galima mėgautis įvairiomis žavingomis panoramomis, kaip pavyzdžiui už jos esančiais kalnais, padengtais Viduržemio jūros augmenija, krištoline jūra, uolomis; kiekvienas kraštelis dovanoja skirtingas emocijas, kvapą gniaužiančius vaizdus, skirtingas spalvas ir kvapus. Žavinga citrinmedžių giraitė, pasodinta penkiasdešimtaisiais metais, vis dar malonina akį žiūrint į šią vilą, taip pat, kaip ir palmės, pušys, bugenvilijos ir kinrožės.

Čia lankėsi daugybė įžymių veikėjų: 1864 m. Garibaldis, taip pat Olandijos karalienė, Švedijos princesė, advokatas Anjelis ir daugybė ambasadorių, aktorių, menininkų.

Pagrindinė vila yra dviejų aukštų, kur nieko nėra atsitiktinio: salonai, kurie liudija apie nuosavybės socialinį gyvenimą, yra pritaikyti įvairioms dienos progoms, kaip pavyzdžiui arbatos ar kavos gėrimas, ir ženklina laiką, kuris, beje, čia atrodo sustojęs amžinoje grožio akimirkoje. Paveikslai, apdaila, - visa tai įeina į istoriją, kurią pasakoja šie svajonių namai, istoriją, kurią čia išgyveno daugybė svečių, gyvendami kambariuos ir sustodami po pavėsine grožėtis sodo panorama bei vaikštinėdami per kalveles.

Didis privatumas, prabanga ir išskirtinumas yra stipriosios šios žavingos buveinės pusės, kurioje galima alsuoti stebuklingu Iskijos nuošalumu, jaukioje šeimyninėje aplinkoje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Kampanija

Miestas: Iskija


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Vidaus plotas: 1.800 kv.m.

Išorės plotas: 7 ha

 

Pagrindinė vila: 1.500 kv.m.

Priestatas: 300 kv.m.

Baseinas

Citrinmedžiai


Kazamičiola Termės uostas km 5 - Terminis parkas km 4 – Neapolis 1 val 20 min - Pročida 50 min - Iskijos uostas km 7 - Neapolio oro uostas: keltas iš Pocuolio 50 min.

Ref: 1149
Kaina: konfidencialios derybos

iskija

vilos prie jūros
lionard liukso klasės nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Iskija

Iskija, kur stovi nuostabi prašmatnioji vila, buvo apgyvendinta nuo senų laikų. Pirmieji gyventojai, kurių buvimas yra oficialiai patvirtintas, buvo graikai iš Chalkedikės ir Eretrijos. Kai Rotaro vulkanas išsiveržė, graikai pabėgo: po jų Iskijos saloje apsigyveno Saračenų kolonija. Po 500 m. į Iskiją atvyko romėnai ir įkūrė pirmąsias termes. Iš pradžių (Graikų laikais) Iskija vadinosi Pithekoussai, o romėnai ją vadino Aenaria. Nuo 1000 m. po Kristaus sala galutinai buvo pavadinta "Iskija”. 

Nuo tada buvo puldinėjama Vandalų, Bizantinų, Saračenų ir Normanų. Taip Iskija pateko po Svevi kontrole, kurie 1154 m. pradėjo statyti pilį, tuometinę centrinę aukščiausios valdžios būstinę. Jų valdžia tęsėsi 100 m., po to ispanai ir prancūzai varžėsi dėl salos ir pilies teisių. Po to, kai valdė Angiò, Iskija vėl buvo okupuota Ispanijos. XVII a. maro epidemija apsireiškė saloje, nusinešdama daug aukų. Tuo metu prasidėjo daugelio bažnyčių statybos, kurias matome dar ir šiandien. 

Burbonai ir Napoleonas valdė XIX a. pirmoje pusėje iki tol, kol 1986 m. Italija, dėka Garibaldžio, išsilaisvino ir susivienijo. Paskutinė salos okupacija buvo vokiečių kareivių nuo 1942 m. iki 1944 m. Nuo 1956 m. Iskija ženkliai išsivystė turizmo srityje, dėka modernių viešbučių ir akveduko statybų.