Gražus vila su baseinu Romoje

full screen
82 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Viduje Romos miesto sienų, yra tai puikus vilos pardavimui.
Šis viešbutis yra apsuptas nuostabaus plataus ha-3,2 parke su kelių rūšių gėlių ir aukštaūgiai medžiai palei Aurelian sienos, ir jis buvo renovuotas naudojant aukštos kokybės medžiagas.
Tai trijų aukštų prabangus namas turi bendrą vidaus paviršių maždaug 300m2.
Pagrindinis įėjimas veda į automobilių stovėjimo aikštelės su triguba garaže, o vila kviečia mus su dideliu portikas, vedančio į prieškambaris su vonia ir paslaugų kambariai. Yra tada elegantiškas gyvenamasis kambarys su nuostabiais langai su vaizdu į parką ir baseine. Šiame aukšte taip pat yra valgomasis ir virtuvė.
Rūsyje aukšte gyvena paslaugų srityje, kuri apima virtuvė, atskiri vonios miegamasis, rūsys, du sandėliavimo patalpas, skalbinių pirtis ir įeinama spinta.
Pirmame aukšte yra miegantis sritis, trys miegamieji ir du vonios kambariai. Yra didelės spintos kambariuose ir koridoriuje.
Dvarą savo didelės patalpos leisti už patogų vidaus liftas montavimas.
Dėka jo apdailos, jos absoliučiai išskirtinį nustatymas ir jos labai žavinga klasikinio stiliaus kokybės, tai vila yra tikra svajonė turto, idealiai tinka kaip antrojo namų arti Romos miesto centro.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lazio
Miestas: Roma
Savivaldybė: Roma

Vidinis paviršius: 300 m2
Išorinis paviršius: 3,2 ha

2 aukštų
4 miegamieji
4 vonios kambariai
Baseinas su sūkurine vonia

Fraskatis 18 km - "Tivoli 27 km - Bracciano 34 km - Civitavecchia 60 km - Ostia Antika už 20 km - Viterbo 66 km - Fiumicino oro uostas 24 km - Ciampino oro uostas 14 km

Ref: 1781
Kaina: Nuo 5M iki 10M

Prabangus namai

Roma vilos
Appia Antica Villa

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Roma

Roma yra Italijos sostinė, jis yra pilnas istorijos ir žinomi visame pasaulyje. Pirmieji megalopolis žmonijos istorijoje, širdies senovės civilizacijos, sostinė Romos imperijos ir lopšys Lotynų kalba: joks kitas miestas turi tokią istoriją.
Įvairi teritorija su įvairių gamtos peizažai yra viena iš pagrindinių jo savybių: yra kalnai ir kalvos (garsieji 7 kalvų Romos), yra slėniai ir lėktuvai, Tibro upę ir ežeras Bracciano, upės sala Isola Tiberina ir smėlio paplūdimiai Ostia.
Paminklai ir lankytinų vietų mieste yra neribotos: Koliziejus, Imperial forumas, Panteonas, Šv Petro katedra, Šv Jono Laterano ir kongresų rūmai; taip pat įvairių istorinių pastatų ir žavinga fontanai Trevi, la Barcaccia, keturių Upės ir taip pat Neptūno fontano ir Najadės. Yra gražių aikščių, pavyzdžiui, Sankt Peters, Piazza Navona, Ispanijos laiptai; Istoriniai arkos, seni tiltai ir daug daugiau.
Yra daug madingų gatvės ir išskirtinių sričių Romoje gyvena nuostabių prabangių vilų, elegantiškas prestižinių butų ir gražių dvarų didelę vertę.