Gražus sodyba apsupta Toskanos kaime

full screen
45 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Įsikūręs tarp žalių kalvų šalia Florenc e yra tai senas įtvirtinta gyvenvietė iš 12-ojo amžiaus, apsuptas 143 hektarų žemės.
Šis kompleksas parduodamas pilnas istorijos (kai įrodymai rasti čia Data jį atgal į etruskai) ir buvo priimtas iš vienos Florencijos kilmingoje šeimoje į kitą; jis buvo neseniai kruopščiai renovuotas po Toskanos tradiciją.
Šis prabangus viešbutyje yra visą paviršių 6,000m2; Renovacijos metu buvo padalintas į 57 nepriklausomų butai išsibarstę tarp įvairių pastatų, tokių kaip 13-ojo amžiaus viduramžių bokštas, senojo miesto širdyje sodyboje. Apartamentai suprojektuoti į šiltą, kaimiškas stilius ir yra: terakotinėmis plytelėmis išklotos grindys, aukštos lubos su sijomis ar coffered lubos ir visi turi daug langų, kurios siūlo fantastišką vaizdą į tipiškas Toskanos kraštovaizdžio pagamintas iš vynuogynų ir alyvmedžių giraitės.
Vila turi prieigą prie fantastinis itališko stiliaus sodą apsodinti senovės Bukszpanowy gyvatvores ir paprastai Viduržemio jūros aukštaūgiai medžiai. Pėsčiomis žemyn supančiame parke šį objektą rasite labai didelį baseiną, ideali vieta atvėsti karštomis vasaros dienomis, o gamtos apsuptyje. Yra dar du dirbtinės žolės teniso kortai.
Norėdami užbaigti šį objektą Taip pat žavinga privati ​​koplyčia, kuri vis dar yra pašventinta ir puošia gražių originalios freskos iš 14 amžiaus. Koplyčia veda į gražių vidinį kiemą, kuris suteikia šviesos į kambarius.
Šis ūkis aktyviai gamina alyvuogių aliejaus, vyno ir organinių uogiene ir yra įsikūręs nuostabioje aplinkoje, kurioje gyvena vynuogynų, alyvmedžių giraičių ir Želdinimo miško (kuri tiekia medienos turtą), kur jūs galite pereiti kelionėse ar kalnų dviračiais ir atrasti laukinių vietos ir gyvūnai.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Florencija

Tipas: Sodyba - produktyvus ūkis

Vidinis paviršius: 6000 m2
Išorinis paviršius: 143 ha

85 miegamieji
60 vonios kambariai

Pagrindinė vila:
4 aukštų

57 butai

sodas
Privati ​​koplyčia
automobilių stovėjimo aikštelė
Plaukiojimo baseinas
teniso aikštelė

15 ha alyvmedžių giraičių
41 hektarų vynuogynų
70 ha mišką

Gamybos papildomo pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus, Chianti vyno ir grapa.

Florencija 21.5 km - Arecas 68 km - San Gimignano 69 km - Siena 92 ​​km - Piza 115 km - Livornas 120 km - San Marinas 125 km

Ref: 1616
Kaina: € 12.750.000

sodyba pardavimui florence

Toskanos ūkis
lionard VIP nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Florencija, iš Toskanos sostinė, turi neginčijamą žavesio ir grožio, ir tai yra ne tik paminklų ir istorinių pastatų miesto, bet ir gyvena daug prabangių vilų įsikūręs istoriniame centre ar ant kalvų aplinkinių "Cradle of Renesanso. "
Florencija įsikūręs Scenographic padėtyje, atsižvelgiant į plataus slėnio apsuptas Cercina, Fiesole, Settignano, Arcetri, Poggio Imperiale ir BELLOSGUARDO kalvų vidurį. Šiuo kraštovaizdžio, yra daug prabangių Toskanos dvarai, bet ir daug prabangos ir prestižinių vilos.
Yra daug pramogų, kad Florencijos miestas gali pasiūlyti: žymūs kvadratų, tokių kaip Piazza della Signoria "," Piazza del Duomo, Santa Croce, San Lorenzo; istoriniai teatrai, pvz Pergola, Verdi, Goldoni, Niccolini, pulcini, jos muziejų ir žinomų tiltų Ponte Vecchio, Santa TRINITA, Ponte alle Grazie ir Ponte alla Carraia, ir paskutinis, bet ne mažiau svarbu, miesto sienų ir durų, kurie pritraukti milijonus turistų per metus.
Norintys įsigyti svajonių namą galima rasti vieną, kuris tinka jo poreikius didingomis nustatymo Florencijos mieste.