Gražus prabangūs vilos parduoti Romoje

full screen
54 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis prabangus ir prestižinis vila Romoje, apsupta nuostabaus medinių parke, parduodamas.
Įsikūręs pripažinimą ir istorinio gyvenamojo ploto mieste, šio objekto turi išskirtinę padėtį ir visišką privatumą, kuris garantuoja sodrus, 8,000m2 sode apsodinti paprastai Viduržemio jūros regiono medžių, pavyzdžiui, pušų, kiparisų ir alyvmedžių. Sodo taip pat praturtintas specialiais elementais, įskaitant akmens šulinio, žavinga Treehouse ir už "al fresco" valgomasis stalas.
Yra kelias pirmaujanti, per gyvatvores ir gerai tvarkomais krūmų, prie vilos pagrindinio įėjimo, kur rasite unikalų rožinis fasadas su didinga lodžija pasveikinti Jus šio 400 m2 dviejų aukštų turtą.
Vilos kambariuose yra aukštos kokybės Cotto grindys išklotos plytelėmis, medinės dekoratyvinės detalės ir aukštos lubos su atviromis sijomis, sukurti šiltą šeimos atmosferą su blaivus ir elegantiškas baldais.
Pirmame aukšte yra namo gyvenamasis plotas, kuris yra sudarytas iš plieninio virtuvė, gyvenamasis kambarys su dideliu židiniu, formalaus valgomuoju, mažas valgomasis, ir vonios kambarys. Visi kambariai yra labai šviesūs ir erdvūs.
Tai puikus vilos pardavimui Romoje yra keturi miegamieji, kurie visi LT-suite ir įrengta drabužinė. Jie taip pat yra medinės grindys ir aukštos kokybės tekstilės padaryti juos dar patogesnė.
Į bokšteliu yra patogus tyrimas, kuriame J. galite mėgautis nuostabiu vaizdu per sodrus sodą.
Šis prestižinis turtas taip pat apima pagal darbuotojų butą ir kitą ūkinis pastatas, kuris yra 100m2 didelis ir ypatybės plikomis akmeninės sienos. Taip pat yra patogus rūsys tiesiog žemiau žemės.
Šis prabangus vila Romoje, siūlanti dideli kambariai ir nuostabius sodus, yra puikus kompromisas tarp šeimos gyvenimą ir visiškai mėgautis galimybę gyventi šioje fantastinis mieste.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lazio
Miestas: Roma

Tipas: prabangūs vilos

Vidinis paviršius: 500 m2
Išorinis paviršius: 8000 m2

4 miegamieji
5 vonios kambariai

ūkinis pastatas
sodas
lodžija
terasa
automobilių stovėjimo aikštelė

Roma 8,2 km - Lido di Ostija 36,5 - Leonardo da Vinči tarptautinis oro uostas 30,2 km - Ciampino Airport 10.6 km

Ref: 1243
Kaina: € 8.000.000

Luxury Villa Roma

Luxury Villa Lazio
lionard VIP nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Roma

Roma yra Italijos sostinė ir yra vienas iš pirmųjų Megalopolis pasaulyje, pilnas istorijos ir žavesio.
Gamtos įvairovė yra vienas iš jos pagrindinių funkcijų, o paminklų ir lankytinų vietų mieste yra neribotos: Koliziejus, Imperial forumas, Panteonas, Šv Petro katedra, Šv Jono Laterano ir kongresų rūmai; taip pat įvairių istorinių pastatų, žavinga fontanai, gražių aikščių, istorinių lankų, senų tiltų ir daug daugiau.
Yra daug išskirtinių sričių, esantys Roma, gyvena nuostabių prabangūs apartamentai, elegantiškas prestižinių vilų ir mansarda su vaizdu: visi gražūs e narės didelę vertę už savo istorija ir architektūra.
Šios savybės taip pat galima rasti Romoje s aplinka, žaliais parkais Lazio arba išskirtiniame poziciją dėl kalnų ir kalvų, bet visada vos keli kilometrai nuo miesto ir viskas, kad ji gali pasiūlyti.