Gražioji prašmatni vila ant Prato kalvelių

59 fotografija

Ant žavingų Prato kalvelių, keli kilometrai nuo Florencijos, yra parduodama ši gražioji, prašmatni, antikinė vila.

Nekilnojamas turtas buvo pastatytas tarp XVIII a. pabaigos ir XIX a. pradžios, jį sudaro du nekilnojamo turto pastatai ir įvairūs priestatai, kurių bendras plotas yra 900 kv.m. Nuo komplekso atsiveria  žavingas supantis panoraminis vaizdas.

Pagrindinė vila yra dviejų aukštų ir čia yra erdvus, elegantiškas prieangis, trys didelės svetainės, valgomasis, didelė virtuvė, penki kambariai ir keturi vonios kambariai nakties zonoje, plati paslaugų zona ir gyvenama palėpė. 

Viduje šiuolaikinis stilius susilieja su  prestižiniu, istoriniu nekilnojamo turto stiliumi. Apdaila yra elegantiška ir rafinuota visose patalpose su prestižinėmis detalėmis ir prabangiais baldais.

Antrame nekilnojamojo turto pastate yra aštuoni kambariai ir trys vonios kmabariai. Nuosavybės kitoje pusėje yra aptarnaujančio personalo dviejų kambarių butas.

Šis prestižinis prašmatnusis namas Prate yra apsuptas 9.000 kv. m. žemės su terasomis, kuri yra apjuosta tvora. Nuosavybei priklauso šimtametis miškas, gracingas itališkas sodas, daržas, taverna iš akmens, oranžerija su baseinu viduje ir didelė panoraminė terasa.

Šis prašmatnusis antikinis nekilnojamas turtas, esantis Toskanos laukuose, yra be abejonės teisingas sprendimas tiems, kas nori apsigyventi prašmatnoje, esančioje šiame žavingame rajone, kur galima mėgautis išskiriniais patogumais ir ramybe bei privačia vieta, kuri yra tik du žingsniai nuo miesto. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Pratas


Tipas: antikinė prestižinė vila


Vidaus plotas: 900 kv.m.

Išorės plotas: 9.000 kv.m.

 

Pagrindinė vila: 600 kv.m.

5 miegamieji

4 vonios kambariai


Priestatas: 8 kambariai, 3 vonios kambariai


Oranžerija su vidaus baseinu

Šimtametis miškas

Itališkas sodas

Daržas

Taverna iš akmens


Toskana – Pratas: Florencija km 21 – Montekatini Termės km 27 - Luka km 58 – San Gimignano km 67 - Piza km 78 – Viaredžio km 82 - Golfo Klubas Le Pavoniere km 4 – Termale Tamerici Parkas km 21 - Florencijos oro uostas km 15 

Ref: 1108
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vilos toskana

pratas
nekilnojamas turtas toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pratas

Centrinės Toskanos miestas, esantis Florencijos – Prato - Pistojos lygumoje, Prato, - tai miestas, kur yra daugybė aukštos vertės istorinių ir meninių paminklų. Daug pastatų, ypač viduramžių, yra pastatyti iš vietinių medžiagų, ypač iš vertingojo marmuro.

Prate yra kai kurie įžymūs menininkų darbai nuo XIV a. iki Renesanso, kurie yra saugomi miesto muziejuose, pvz. Palazzo Pretorio, kur yra Filippo Lippi ir Filippino Lippi, Bernardo Daddi, Giovanni da Milano ir Botticelli darbai. Šiuolaikinio meno darbai yra saugomi Centro per l'Arte Contemporanea Luigi Pecci.

Tikras ekonominis išsivystymas į Pratą atkeliavo po Italijos suvienijimo, kuomet mieste ne tik stipriai išaugo gyventojų skaičius, bet ir  stipriai išsivystė pramonė, ypač tekstilės, kurios centras Toskanoje yra neginčijamai Pratas. Po antrojo pasaulinio karo iki pat mūsų dienų į Pratą plūsta daug imigrantų, visų pirma iš pietų Italijos, o paskui ir iš neeuropos sąjungos šalių, kurie stipriai papildė miestą darbine jėga.

Miesto svarba augo dėka ir to, kad buvo šalia Florencijos, taip Prate išaugo prestižinių vilų statybos, kurios yra gražioje ir vešlioje aplinkoje, apsuptos žaliųjų kalvelių, bet tik keli kilometrai nuo miesto patogumų.