Genujoje parduodama vila

27 fotografija

Žavus jūros vaizdas, kuris atsiveria nuo šios prašmatnios vilos, esančios Genujoje, šalia įžymiojo Portofino, pavydėtinoje vietoje, išilgai kalvelės šlaito, buvo pasirinktas ne atsitiktinai: ši graži parduodama Ligūrijos vila, elegantiška ir aristokratinė, buvo suprojektuota kaip jūros admirolo rezidencija. Žmogus, kuris perplaukė viso pasaulio vandenis, norėjo mėgautis Ligūrijos krašto grožiu, neprarandant mylimos jūros vaizdo.
Genujoje parduodamai vilai yra būdingos visos Ligūrijos pakrantės pastatų charakteristikos, kurie buvo statomi nuo praeito amžiaus pradžios: du aukštai - kurie ideliai įsikomponuoja į supančią aplinką - praturtinti prašmatniausio sodo. 

Rafinuotos architektūros charakteristikos, tiek vidinės, tiek išorinės, yra tipiškos tam periodui, kuomet elegancija papildė paprastumą: beveik kaip Centrinės Europos skonis ir stilius.

Išorės ir vidaus aplinka yra ypatinga, kuomet kiekviena detalė buvo kruopščiai apgalvota, siūlanti gėrį ir grožį tiems, kas gyvena šioje buveinėje.

Akys aprėpia ištisinius kilometrus. Kalvelė, ant kurios stovi parduodama prašmatnioji vila, tarnauja kaip “žalias balkonas” pakibęs virš jūros.

Vietai vertę suteikia ir tai, kad yra šalia miestelio centro ir tuo pačiu metu prie žymių paplūdimio zonų.
Aplink pastatą yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kas leidžia vilos svečiams patogiai pasistatyti automobilį. 

Pastaytas 1908 m., pastatas buvo nuolat atnaujinamas tam, kad būtų nuolat šiuolaikiškas, tuo pačiu išlaikant nepakitusią vietos atmosferą.

Šiuo metu šis prašmatnus nekilnojamas turtas netoli Portofino yra naudojamas, kaip viešbutis. Erdvūs ir jaukūs kambariai, beveik visi su vaizdu į jūrą, siūlantys idealią panoramą. Vaizdas tiesiog yra puikus.
Kiekvienas kambarys yra autentiškas, tokiu būdu nesumaišomas vienas su kitu: apdaila ir apstatymas yra skirtinti, kruopščiai atrinkti, taip pat ir antikiniai. Visi kambariai yra su garso izoliacija, kaip ir su oro kondicionieriais.
Visi kambariai, išlaikydami istorinį praeities dizainą, yra modernūs, jaukūs ir praktiški. Išorinis sodas puikiai prižiūrėtas ir jaukus. Čia auga Viduržemio jūros augalai ir gėlės.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Ligūrija

Miestas: Genuja

Zona: Portofino


Tipas: Prašmatni vila Portofine - Ligūrijoje parduodami namai ir vilos

Vidaus plotas: 853 kv.m.

Išorės plotas: 810 kv.m.

 

16 kambarių su dušu 

Valgomasis 

Virtuvė 

Prieangis


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Rūsys: 237 kv.m. 

Pirmas aukštas: 229 kv.m. 

Antras aukštas: 225 kv.m. 

Palėpė: 162 kv.m. 

 

Ligūrija – Genuja – Portofino: Genuja: 40 km - Specija: 80 km - Portofino: 9 km - Jachtų klubas: 2 km - Golf & Tennis Club: 3 km - Genujos C. Colombo oro uostas: 40 km - Autostrada išvažiavimas A12 Rapallo: 4 km

Ref: 0414
Kaina: € 3.500.000

prašmatni rezidencija

parduodamos vilos
ligūrija parduodami namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Genuja

Ligūrija – Genuja – Portofino: Atradus III-ojo a. urną su pelenais bei lotyniškais užrašais, kilo hipotezė, nors oficialiai neįrodyta, kad romėnų laikais vietovė jau buvo apgyvendinta. Nusiaubtas Rotarių 641 metais, Ligūrijos miestelis, nutolęs 5 km nuo Portofino buvo apgyvendintas daugiausiai žvejais ir pavadintas Pescino (it. pesce reiškia žuvis).  Iki pat X a. pabaigos patyrė daugybę saračėnų išpuolių. Tuo pačiu metu čia veikė San Colombano vienuoliai, atvykę iš galingos San Colombano di Bobbio Abatijos, kurie čia įkūrė San Fruttuoso di Camogli Abatiją. Vėliau vietovė tapo šeimos Fieschi feodu, iki pat 1229 m., kuomet priklausė Genujos Respublikai, globojamos Rapallo merijos. 

Panašu, kad nuo viduramžių Ligūrijos miestelis, kur stovi elitinis ir elegantiškas parduodamas namas, buvo padalintas į du pagrindinius miestelius, Pescino ir Corte, kurie tarpusavyje nuolat kariavo. 1798 m. liepos mėn. 18 d. teritorija buvo padalinta į du kantonus: Santa Margherita Kantonas, kur buvo įkurtos dvi paprastos savivaldybės - San Siro ir San Lorenzo della Costa, bei San Giacomo Kantonas su paprastom Nozarego ir Portofino savivaldybėmis; abu priklausė Tigulijo įlankos jurisdikcijai, kurią valdė Rapallese. Santykiai tarp dviejų mažyčių miestelių buvo politiškai ir religiškai nutolę, o jų gyventojai - Margheritini ir  Giacomini - daug kartų tarpusavyje kovojo. 1799 m. balandžio mėn. 5 d. buvo sustabdyta paprastų savivaldybių San Siro, San Lorenzo, Nozarego ir Portofino veikla, o vietoj jų atsirado naujos Santa Margherita ir San Giacomo savivaldybės. Nuo 1861 m. teritorija priklausė Italijos Karalystei ir dabartinį pavadinimą įgavo 1863 m. karališku Vittorio Emanuele II di Savoia dekretu. Po antrojo pasaulinio karo Santa Margherita, Portofino ir Paraggi miesteliai tapo vis labiau patrauklūs ir žinomi, kaip išskirtinės turistinės vietos.