Fortė dei Marmi parduodami prabangūs namai

6 fotografija

Gyvenamajame Fortė dei Marmi rajone stovi ši parduodama prašmatni vila, pastatyta šešiasdešimtaisiais metais, esanti keli metrai nuo jūros ir netoli nuo populiaraus turistinio miesto centro. Prie Toskanos jūros parduodamas prabangus namas yra trijų lygių, o jo bendras plotas yra 260 kv.m. Jį iš visų pusių supa 900 kv.m. sodas, kuriame yra įrengta automatinė drėkinimo sistema. Vila išliko klasikinio statybos metų architektūros stiliaus ir po kruopščios restauracijos, kas suteikė papildomos vertės pagrindinėms charakteristikoms, buvo atnaujintas ir vonios kambarys su virtuve, įskaitant dangą ir grindis, kurios dabar yra iš  balinto klevo lentų.

Į pirmą parduodamos Fortė dei Marmi vilos aukštą patenkame ir iš sodo, ir iš mezonino koridorius, o jame yra erdvus daugiafunkcinis kambarys, miegamasis, vonios kambarys ir techninė patalpa, naudojama, kaip skalbykla. Mezonine yra virtuvė, valgomasis, svetainė su židiniu, miegamasis ir vonios kambarys. Čia taip pat yra erdvi terasa, į kurią išeinama iš svetainės ir valgomojo bei du balkonai, priešais du aptarnaujančio personalo įėjimus, virtuvė ir sandėliukas. Antrame aukšte yra trys miegamieji ir du vonios kambariai, iš kurių į vieną patenkame tik iš vieno miegamojo, o abu yra su stiklinės mozaikos apdaila.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Luka 

Zona: Fortė dei Marmi  


Tipas: Fortė dei Marmi parduodamos vilos - Toskana parduodamos vilos

Vidaus plotas: 260 kv.m. 

Išorės plotas: 900 kv.m.


Kambariai: 5

Vonios kambariai: 4

Svetainė: 1 

Valgomasis:1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Sodas: 900 kv.m.

 

Toskana – Luka – Fortė dei Marmi: Luka km 25 – Piza km 35 - Florencija km 86 – Altopascio km 30 - Versilijos Golfo Klubas km 0,5 - Termės ir SPA: 40 km - Pizos oro uostas: 33 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Versilija 2 km

Ref: 2356
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Nekilnojamas turtas

parduodamos vilos ir namai
kompleksas Toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fortė dei Marmi

Toskana - smulkaus ir skaidraus Fortė dei Marmi smėlio paplūdimys, išskirtiniame turistiniame Versilijos kurorte, driekiasi nuo Marina di Pietrasanta iki Cinquale. Ši Toskanos prabangos teritorija pasižymi žaluma, medžiais apsodintomis gatvėmis bei vilomis su dideliais sodais. Pirmoji plėtra Forte dei Marmi, kuris ilgą laiką tebuvo pelkėtos žemės ir todėl neapgyvendintas, prasidėjo XVI amžiuje, po to, kai Mikelandželas, gavęs užsakymą iš popiežius Leono X, praminė marmuro gabenimo kelią nuo Apuanų Alpių prie jūros: ir tik prieplauka bei sandėlys tebuvo ilgą laiką vieninteliai pastatai šioje gyvenvietėje. 

XVIII amžiaus pabaigoje, gavę leopoldų privilegijas, Forte dei Marmi apsigyveno žvejai, marmuro apdirbėjai ir valstiečiai. Amžiaus pabaigos taip pat buvo baigtas statyti fortas, nuo kurio ir kilo miesto pavadinimas. XIX amžiuje augo marmuro pramonė, kas didino ir uosto veiklą. 

Tačiau Fortė dei Marmi pakilimas vis tik labiausiai buvo įtakojamas turizmo, kuris pamažu prasidėjo devyniolikto amžiaus pabaigoje, bet sparčiausiai išaugo po Pirmojo pasaulinio karo, kai miestas tapo traukos centru elitiniams aristokratams, pramoninkams ir intelektualams, vietiniams ir tarptautiniams finansininkams, sporto čempionams ir įžymybėms iš pramogų pasaulio.