Forte dei Marmi parduodamas prestižinis namas

12 fotografija

Ši prašmatnioji vila yra parduodama Forte dei Marmi (Roma Imperiale zonoje), Toskanos svarbiausios pakrantės širdyje. Parduodamas prestižinis namas yra maždaug 100 kv.m. perliukas, šiuo metu didinamas, tačiau bet kokiu atveju išliks mažasis perliukas tarp gigantiškų ir didingų prašmatniųjų vilų, kurios užgniaužia kvapą daugeliui įžymių žmonių, apsilankančių Forte dei Marmi.

Nedidelė apimtis ir apdailos išskirtinumas yra stipriosios šios žavingos prašmatniosios vilos pusės. Išskirtiniai yra elementai, kurie priklauso parduodamai Fortė dei Marmi vilai: pradedant verandos trisdešimtųjų metų išore Šanchajaus stiliumi, pavėsine su baltomis ir pilkomis užuolaidomis iš Marakešo ir baigiant vidiniais kambariais, šviesiais ir gyvybingais, su paprastais, bet ypatingais etniniais tonais ir penkiasdešimtųjų metų apdaila, dviem krėslais, iš kurių vienas raudono aksomo, o kitas dvispalvės odos bei odine sofa, su šalia esančiu abstrakčiu paveikslu auksiniais rėmeliais. 

Pirmame vilos, esančios šalia Toskanos pakrantės, aukšte yra virtuvė, svetainė ir atviras valgomasis, esantis kiemelyje už vilos. Pirmame aukšte yra nakties zona su dviem miegamaisiais ir dviem  vonios kambariais. Parduodama vila yra labai šviesi dėka profesionaus užuolaidų panaudojimo, kurios pakabintos ant jūros pakrantės pagalių bei ypatingo merlinio apipavidalinimo, kuri buvo naudojama, kaip Mauritanijos moterų drabužiai. Išorėje, neįprastas sodas su baltais akmenimis ir nuostabiais tropiniais augalais, kurį supa tipiškos jūros pušys, esančios Forte dei Marmi.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Luka

Zona: Fortė dei Marmi   


Tipas: Prašmatnioji vila - vila Forte dei Marmi

Vidaus plotas: 120 kv.m. 

Išorės plotas: 150 kv.m.


Vila: 

- 50,30 kv.m. pirmas aukštas (virtuvė, svetainė ir atviras valgomasis kiemelyje iš kitos pusės); 

- 45,10 kv.m. antras aukštas (2 miegamieji ir 2 vonios kambariai); 

- 7,35 kv.m. priestatas (svečių miegamasis su vonios kambariu). 

- 20 kv.m. portikas iš priekio

 

12 kv.m. išorinė dengta skalbimo zona iš kitos pusės


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Toskana – Fortė dei Marmi: Luka km 40 – Piza km 45 - Florencija km 110 – Altopascio km 55 - Versilijos Golfo Klubas km 6 - Termės ir Spa km 40 - Pizos oro uostas km 42.

Ref: 0431
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prašmatnus nekilnojamas turtas

Forte dei Marmi parduodamos vilos
prašmatnios vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fortė dei Marmi

Toskana - smulkaus ir skaidraus Fortė dei Marmi smėlio paplūdimys, išskirtiniame turistiniame Versilijos kurorte, driekiasi nuo Marina di Pietrasanta iki Cinquale. Ši Toskanos prabangos teritorija pasižymi žaluma, medžiais apsodintomis gatvėmis bei vilomis su dideliais sodais. Pirmoji plėtra Forte dei Marmi, kuris ilgą laiką tebuvo pelkėtos žemės ir todėl neapgyvendintas, prasidėjo XVI amžiuje, po to, kai Mikelandželas, gavęs užsakymą iš popiežius Leono X, praminė marmuro gabenimo kelią nuo Apuanų Alpių prie jūros: ir tik prieplauka bei sandėlys tebuvo ilgą laiką vieninteliai pastatai šioje gyvenvietėje. 

XVIII amžiaus pabaigoje, gavę leopoldų privilegijas, Forte dei Marmi apsigyveno žvejai, marmuro apdirbėjai ir valstiečiai. Amžiaus pabaigos taip pat buvo baigtas statyti fortas, nuo kurio ir kilo miesto pavadinimas. XIX amžiuje augo marmuro pramonė, kas didino ir uosto veiklą. 

Tačiau Fortė dei Marmi pakilimas vis tik labiausiai buvo įtakojamas turizmo, kuris pamažu prasidėjo devyniolikto amžiaus pabaigoje, bet sparčiausiai išaugo po Pirmojo pasaulinio karo, kai miestas tapo traukos centru elitiniams aristokratams, pramoninkams ir intelektualams, vietiniams ir tarptautiniams finansininkams, sporto čempionams ir įžymybėms iš pramogų pasaulio.