FORTĖ DEI MARMI PARDUODAMA VILA

22 fotografija

Parduodama Toskanos vila, kurios bendras vidaus plotas yra 530 kvadratinių metrų, nutolusi vos 10 km nuo Fortė dei Marmi, esanti krašte, kuriame gausu meno, kultūros, gamtos grožio, švelnaus klimato ir kraštovaizdžių su dominuojančia ryškiai žalia spalva. 

Keli žingsniai nuo gražiosios Ligūrijos jūrinės pakrantės, pavyzdžiui, Poetų įlankos ir Cinque Terre (Penkių žemių) bei šalia Toskanos, pavyzdžiui baltų Fortė dei Marmi paplūdimių, - prabangus parduodamas turtas yra visiškoje harmonijoje su ją iš visų pusių supančia aplinka. Ta pati tobula harmonija atsikartoja ir tarp interjero bei eksterjero. 

Prabangus namas yra trijų aukštų ir detalė, kuri tuoj pat pritrenkia įėjus, - modernaus art nouveau stiliaus, platūs, dvigubi įėjimo laiptai, Apuanų alpių marmuro, kurie veda į antrą aukšt. Čia yra virtuvė, erdvi svetainė su židiniu, valgomasis ir vonios kambarys, visi su freskomis lubose ir grindimis, pagamintomis iš Venecijos akmens plytelių. 

Trečiame aukšte yra dar viena virtuvė, keturi miegamieji ir du vonios kambariai su įspūdinga apdaila. 

Pirmame aukšte, įėjime, yra erdvus antikinis valgomasis (taverna), skalbimo zona ir du universalieji kambariai su antikinėmis cilindrinių skliautų lubomis, po kuriomis yra uždaras 35 kv.m. baseinas. 

Parduodamos vilos Toskanoje išorė yra apsupta 1 ha parko su šimtamečiais medžiais ir Viduržemio jūros regiono aromatiniais augalais.  Dar yra trys ha sėjamos žemės. Čia taip pat yra galimybė pastatyti priestatą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Karara

Zona: Lunidžiana 


Tipas: parduodamos vilos Toskana - namai Fortė dei Marmi

Vidaus plotas: 530 kv.m. 

Išorės plotas: 4 ha 


Kambariai: 4 

Vonios kambariai: 3 

Svetainės: 3 

Valgomasis: 1 

Virtuvės: 2 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Uždaras baseinas 35 kv.m. 

1200 kv.m. parkas su šimtamečiais augalais 


LIGŪRIJA €“ TOSKANA: Lunidžiana -Karara 25 km - Pontremoli 15 km - Lunidžianos gamtos parkas 1,1 km - Cinque Terre (Penkios žemės) 38 km - Fortė dei Marmi 37 km - Piza 76 km - SPA 20 km - Golfo Klubas 11 km - Pizos oro uostas 56 km - Autostrada A12 išvažiavimas Sarzana 13 km

Ref: 0081
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodamas nekilnojamas turtas

parduodamas dvaras
prašmatnūs namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Karara

Toskana - tarp Ligūrijos ir Toskanos yra Lunidžiana miestelis, kurio pavadinimas kilo iš Luni kolonijos, įkurtos romėnų 177 prieš Kr., prie upės Magra žiočių. Ši vieta turtinga marmuru, kuris suklaidino Normanus, palaikiusius jį už Romą. 

Lunidžiana šiandien yra identifikuojama su Magra upės slėniu ir jos intakais, tuo tarpu, kai jos istorinės sienos yra daug platesnės, bet pati seniausia istorija yra apie Ligūrijos genties žmonių išdidumą. Įsikūręs tarp Toskanos ir Ligūrijos, įkūnija savyje abiem šiem regionams labiausiai būdingus simbolius kraštovaizdyje, kultūroje ir  žmonių geraširdiškume. Mažas regionas, turtingas istorija, kuris atrodo kaip tikras kaleidoskopas: šviesos, spalvų, vaizdų, žaliuojančių peizažų, kurie užsibaigia aukštai dantytomis Apuano Alpių viršūnėmis ir Apeninų didžiųjų platybių pievomis. 

Via Francigena kelias žingsnis po žingsnio atveda į šios žemės širdį, tarp Toskanos ir Ligūrijos. Tai žemė kelių, išilgai kurių ligoninės suteikdavo prieglobstį praeinantiems piligrimams. Tai žemė parapijų ir bažnytėlių, esančių upės Magra brastoje, vienuolynų, kurie saugojo kaimus ir derlius. Ir čia, šiuose slėniuose, šimtmečiais rutuliojosi vienos iš seniausių ir galingiausių praeities šeimų sakmė: Malaspinos, kurie buvo Dantės svečiais ir daugelio trubadūrų, drąsių jūreivių ir išradėjų.