Forte dei Marmi parduodama vila su poilsio zona

40 fotografija

Įžymiajame Forte dei Marmi yra parduodama ši prašmatni, elegantiška ir paprasta vila.

Prašmatni vila yra šalia gražiosios Toskanos jūros, apsupta žalumos ir apsaugota nuo nepageidaujamų žvilgsnių tankia gyvatvore ir galingais vartais.

Parduodamą vilą iš visų keturių pusių supa žavusis sodas. Čia yra dvi išorinės poilsio zonos, idealiai tinkančios užkandžiauti ant patogių sofų ar atsipalaiduoti portiko pavėsyje bei mėgautis vasaros vėjeliu skaitant gerą knygą ar siurbčiojant gėrimą. 

Viduje, prašmatnios vilos dienos zonoje yra erdvios ir gerai apšviestos patalpos su erdviais langais, pro kuriuos patenka saulės šviesa, taip natūraliai apšviesdam baltas patalpas. Visi baldai buvo parinkti atsižvelgiant į neutralius tonus ir tai kambariams suteikia paprastumo, bet tuo pačiu metu ir elegancijos, rafinuotumo bei jaukumo. Prestižinės detalės suteikia papildomos vertės ir taip jau vertingam prašmatniosios vilos interjerui.  

Lipant parketiniais laiptais patenkame į viršutinius aukštus, kur miegamieji skiriasi vienas nuo kito savo unikalumu: kiekvienas kambarys yra charakterizuotas dominuojančia spalva ir jos atspalviais įvairiose detalėse iš kurių jie susideda. Detalių kruopštus parinkimas neužgožia šviežumo ir gyvybingumo, kuris būdingas šiai parduodamai Forte dei Marmi vilai.

Kilant dar aukščiau, patenkame į mansardą, kur yra papildomas kambarys su vonios kambariu, taip pat kruopščiai įrengti. 

Fortė dei Marmi prašmatni vila išsaugo savo grožį ir žavesį be drąstiškų iššūkių. Kiekviena detalė yra apgalvota tam, kad nustebintų ir apkerėtų, tuo pačiu išlaikant šios parduodamos prašmatnios vilos, esančios vietovėje “labiausiai” Versilijoje: Forte dei Marmi, paprastumą ir rafinuotumą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Provincija: Luka

Miestas: Fortė dei Marmi  

Vieta: Jūra 


Tipas: parduodama prašmatni vila - vila toskanoje prie jūros

Vidaus plotas: 220 kv.m. 

Išorės plotas: 900 kv.m.

 

Erdvus 900 kv. m. parkas iš visų keturių pusių 

Patijus

Nuotolis nuo jūros 200 metrų


Dvi išorinės poilsio zonos

Erdvios vidinės dienos zonos

4 kambariai

5 vonios kambariai (su hidromasažu)

Mansarda su kambariu ir vonios kambariu


Toskana – Fortė dei Marmi: Luka km 40 – Piza km 45 - Florencija km 110 - Versilijos Golfo Klubas km 6 - Termės ir Spa km 40 - Pizos oro uostas km 42.

Ref: 0482
Kaina: Iki 2,5 Milijono

liukso klasės vila

vilos toskana
parduodu vilą

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fortė dei Marmi

Toskana – Luka - Fortė dei Marmi:

Elegantiška ir prašmatnioji vila stovi ant Forte dei Marmi Toskanoje pakrantės, jūrinio poilsio vietovėje, kurios pavadinimas kilo nuo to paties pavadinimo tvirtovės, stovinčios miesto centre, kurią gynybiniais tikslais pastatė kunigaikštis Pietras Leopoldas, ir nuo marmuro, kuris iš Apuano Alpų, esančių visai netoli, buvo gabenamas iki prieplaukos tam, kad paskui būtų plukdomas jūra. Toskanos prašmatnųjį miestą apibūdina ryški žaluma su gatvėmis, apsodintomis medžiais, ir vilomis su dideliais sodais. Pasaulietiška Toskanos vietovė yra vasaros susitikimų taškas daugelio nacionalinių ir tarptautinių finansinių veikėjų, sporto čempionų bei kino įžymybių. Fortė dei Marmi turistinis vystymasis prasidėjo 900-ųjų metų pradžioje, ypač po karo.

Fortė dei Marmi gyvenvietė iš pradžių buvo susikoncentravusi aplink tvirtovę, vėliau ji išsiplėtė į apylinkes. Čia atvyko gyventojai iš Quercetana slėnio, papėdės zonos ir Apuano Alpių kalnų. Paskutiniais metais mieste vyksta atvirkštinė migracija. Gyventojai palieka miestą, persikraustydami į aplinkines zonas, kaip pvz. Quercetana slėnį. Žmonės, kurie atvyksta čia kaip turistai, pasirenka Forte dei Marmi kaip savo gyvenamąją vietą vienoje iš prašmatniųjų vilų. Naujieji gyventojai atvyksta daugiausiai iš Lombardijos, Emilijos, Prato provincijos, Florencijos, Pistojos, o paskutiniais metais čia atvyko daug rusų tautybės gyventojų, kurių investicijos stipriai paveikė vietinę ekonomiką.