ТОSKANOJE, FORTĖ DEI MARMI PARDUODAMA VILA

10 fotografija

Nutolusi tik kelis žinsgnius nuo jūros, su nuostabiu vazdu į Toskanos Versilijos pakrantę, šalia Fortė dei Marmi, stovi ši parduodama, prestižinė mansarda, esanti ketvirtame ir paskutiniame elitinio namo su liftu aukštuose. 

Vilos ant jūros kranto bendras plotas yra 130 kv.m. ir jai priklauso nuostabi panoraminė terasa, nuo kurios atsiveria erdvios jūros pakrantės vaizdas iki pat Fortė dei Marmi. Į parduodamą  elitinę vilą patenkame dėka išoriniu laiptu, kurie veda į pirmąjį buto lygį. Čia yra erdvi svetainė, paskui seka koridorius vedantis į vonios kambarį, papildomą patalpą ir du miegamuosius, iš kurių vienas su vonios kambariu, o abu su vaizdu į Toskanos pakrantę. Dėka marmurinių laiptų, esančių svetanėje, pasiekiame viršutinį aukštą, kuriame yra vonios kambarys, daugiafunkcinis kambarys ir erdvi svetainė-valgomasis su virtuvėle. Iš čia patenkame į nuostabią Toskanos vilos svetainę, nuo kurios galima mėgautis žavingu vaizdu į Fortę dei Marmi vip pakrantę.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Fortė dei Marmi


Tipas: Namas Fortė dei Marmi - Elitinis namas

Vidaus plotas: 130 kv.m.


Kambariai: 2

Vonios kambariai: 3

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3


Toscana -Fortė dei Marmi: Luka km 26 – Viaredžio km 4 – Fortė dei Marmi km 5 – Piza km 32 – Livornas km 46 - Versilijos Golfo Klubas km 8 – Montekatini Termė km 48 – Pizos oro uostas km 31 – Autostrada:  išvažiavimas Livorno/Genova km 20.

Ref: 0254
Kaina: € 1.300.000

fortė dei marmi vila

elitinis namas
florencija vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Fortė dei Marmi

Toskana – Luka – Fortė dei Marmi: Kamajorės, miesto Toskanoje, esančio tik 5 km nuo įžymaus Fortė dei Marmi, istorija prasideda maždaug nuo 190 m. prieš Kristų, kai romėnai, įsikūrus Lukai, nusprendė pastatyti keletą tvirtovių Prana kalno papėdėje. Taip didžiojoje lygumoje (Campus Maior) atsirado Colonia Lucensis, nuo ko ir kilo pavadinimas Kamajorė (it. Camaiore). Žlugus vakarų imperijai, Toskanos teritorija šalia Fortė dei Marmi VIP pakrantės, buvo dažnai puolama barbarų, dažniausiai Gotų ir Bizantiečių. 

Padedant Longobardams, Luka atgavo miesto kontrolę ir paplitus Krikščionybei, čia buvo pastatytos pirmosios bažnyčiose. Galingi feodaliniai valdovai atėmė iš Lukos Kamajorės miestelio valdymą, kuris, apie 1230 m., vėl tapo Lukos provincija ir 1308 m. tapo jos pagrindiniu miestu. Miestas, eantis 5 km nuo Fortė dei Marmi, nepakankamai apsaugotas, pažino kitus valdovus, kaip pavyzdžiui Pizos valdymą, bei naujus griovimus, kaip pavyzdžiui 1329 m. iš vokiečių pusės. Luka, atgavusi miesto kontrolę, nusprendė pastatyti miesto sieną, kurios statybos buvo užbaigtos 1380 m. Tačiau to nepakako apsaugoti Toskanos miestelio, kuris apie 1440 m., tapo Pranciškaus Sforza grobiu ir atiteko Florencijai. 

Miestas vėl atiteko Lukai 1470 m., o 1532 m. įrodė savo lojalumą, numalšindamas sukilimą, pavadintą “Driskiai”. Tačiau 1620 m. Kamajorė neteko Vikarų sostinės titolo ir tuo pačiu daug teritorijų atiteko Viaredžui, kuris tuo metu  tapo svarbus dėl Lukos komercinių kelių. 1801 m. Napoleono Bonaparto valia buvo įkurta nauja Lukos respublika. 1847 m. miestas tapo Toskanos Didžiosios Kunigaikštystės dalimi, kurią valdė Leopoldas II, o 1860 m. visuotinio balsavimo metu prisijungė prie Italijos Karalystės.