FORTĖ DEI MARMI PARDUODAMA VILA

5 fotografija

Fortė dei Marmi parduodamas prašmatnus namas, Toskanos VIP pakrantės perle, esantis mažiau nei 100 metrų nuo jūros. Šis prabangus nekilnojamas turtas yra pagerintas mansarda, erdvia terasa ir privačia požemine automobilio stovėjimo vieta. 

Parduodamas apartamentas yra Toskanos prabangos sostinėje, Fortė dei Marmi, trečiame naujai pastatytos prabangios vilos aukšte, su elegantiška apdaila, grindimis iš parketlenčių ir marmūriniais vonios kambariais. Jis susideda iš didelės atviros erdvės su svetaine bei valgomuoju su atskira virtuvėle, o likusi vidinė erdvė padalinta į du miegamuosius su drabužine ir privačiu vonios kambariu, iš kurių vienas yra su masažine vonia.  

Rafinuoti krištolo laiptai veda į 80 kv.m. mansardą, kuri papildo parduodamą Toskanos vilą, su parketo iš baltojo ąžuolo grindimis ir sudalinta į papildomus du miegamuosius ir vonios kambarį bei mažą darbo kambarį. Parduodamas apartamentas papildytas šiuolaikišku oro kondicionieriumi ir signalizacijos sistema.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Luka 

Zona: Fortė dei Marmi  


Tipas: Parduodai namai Fortė dei Marmi - vilos prie Toskanos jūros

Vidaus plotas: 200 kv.m. 

Išorės plotas: -

Kambariai: 4 

Vonios kambariai: 3

Svetainė: 1 

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Rūsys

Privati automobilio stovėjimo vieta


 

 TOSKANA: Fortė dei Marmi – Luka: 25 km - Piza: 35 km - Florencija: 86 km - Skrydžių centras - Altopascio: 30 km - Versilijos Golfo Klubas: 0,5 km - Termės ir SPA: 40 km - Pizos oro uostas: 33 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Versilija 2 km

Ref: 0117
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodamas nekilnojamas turtas

prašmatnus būstas
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Fortė dei Marmi

Toskana - smulkaus ir skaidraus Fortė dei Marmi smėlio paplūdimys, išskirtiniame turistiniame Versilijos kurorte, driekiasi nuo Marina di Pietrasanta iki Cinquale. Ši Toskanos prabangos teritorija pasižymi žaluma, medžiais apsodintomis gatvėmis bei vilomis su dideliais sodais. Pirmoji plėtra Forte dei Marmi, kuris ilgą laiką tebuvo pelkėtos žemės ir todėl neapgyvendintas, prasidėjo XVI amžiuje, po to, kai Mikelandželas, gavęs užsakymą iš popiežius Leono X, praminė marmuro gabenimo kelią nuo Apuanų Alpių prie jūros: ir tik prieplauka bei sandėlys tebuvo ilgą laiką vieninteliai pastatai šioje gyvenvietėje. XVIII amžiaus pabaigoje, gavę leopoldų privilegijas, Forte dei Marmi apsigyveno žvejai, marmuro apdirbėjai ir valstiečiai. Amžiaus pabaigos taip pat buvo baigtas statyti fortas, nuo kurio ir kilo miesto pavadinimas. XIX amžiuje augo marmuro pramonė, kas didino ir uosto veiklą. Tačiau Fortė dei Marmi pakilimas vis tik labiausiai buvo įtakojamas turizmo, kuris pamažu prasidėjo devyniolikto amžiaus pabaigoje, bet sparčiausiai išaugo po Pirmojo pasaulinio karo, kai miestas tapo traukos centru elitiniams aristokratams, pramoninkams ir intelektualams, vietiniams ir tarptautiniams finansininkams, sporto čempionams ir įžymybėms iš pramogų pasaulio.