Forte dei Marmi parduodama vila

13 fotografija

Toskanoje, prestižiškame Forte dei Marmi parduodama ši prašmatnioji vila su erdviu sodu, esanti du žingsniai nuo Versilijos jūros. Vila, apsupta gražaus 700 kv.m. parko, yra apsaugota aukšta gyvatvore, kas garantuoja visišką privatumą tiems, kas čia gyvena.

parduodamos vilos pasažo yra erdvi poilsio zona su sofomis ir foteliukais. Erdvūs langai sukuria pastovų kontaktą tarp išorės ir vidaus, dovanodami vilai šviesos ir erdvės.

Parduodamos vilos vidinė aplinka yra klasikinės ir elegantiškos apdailos. Kontrastas tarp šilto parketo ir tamsių marmurinių laiptų, kurie veda į viršutinį aukštą, priduoda papildomą išskirtinumo ir ypatingumo niuansą.

Tiems, kam patinka liukso klasės nekilnojamas turtas, šis namas yra idealus: šalia jūros ir prašmatnaus Forte dei Marmi stovinti aukštos vertės Toskanos prestižinė vila.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Provincija: Luka

Miestas: Fortė dei Marmi  

Vieta: Jūra 


Tipas: prašmatni vila - vila toskanoje

Vidaus plotas: 220 kv.m. 

Išorės plotas: 700 kv.m.


Kambariai: 3

Vonios kambarys: 4

Erdvi svetainė

Palėpė

Drabužinė

Pasažas

 

Toskana – Fortė dei Marmi: Luka km 40 – Piza km 45 - Florencija km 110 - Versilijos Golfo Klubas km 6 - Pizos oro uostas km 42.

Ref: 2478
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prestižiniai namai

vilos toskana
nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fortė dei Marmi

Toskana – Luka - Fortė dei Marmi

Elegantiška ir prašmatnioji vila stovi ant Forte dei Marmi Toskanoje pakrantės, jūrinio poilsio vietovėje, kurios pavadinimas kilo nuo to paties pavadinimo tvirtovės, stovinčios miesto centre, kurią gynybiniais tikslais pastatė kunigaikštis Pietras Leopoldas, ir nuo marmuro, kuris iš Apuano Alpų, esančių visai netoli, buvo gabenamas iki prieplaukos tam, kad paskui būtų plukdomas jūra. Toskanos prašmatnųjį miestą apibūdina ryški žaluma su gatvėmis, apsodintomis medžiais, ir vilomis su dideliais sodais. Pasaulietiška Toskanos vietovė yra vasaros susitikimų taškas daugelio nacionalinių ir tarptautinių finansinių veikėjų, sporto čempionų bei kino įžymybių. Fortė dei Marmi turistinis vystymasis prasidėjo 900-ųjų metų pradžioje, ypač po karo.

Fortė dei Marmi gyvenvietė iš pradžių buvo susikoncentravusi aplik tvirtovę, vėliau ji išsiplėtė į apylinkes. Čia atvyko gyventojai iš Quercetana slėnio, papėdės zonos ir Apuano Alpių kalnų. Paskutiniais metais mieste vyksta atvirkštinė migracija. Gyventojai palieka miestą, persikraustydami į aplinkines zonas, kaip pvz. Quercetana slėnį. Žmonės, kurie atvyksta čia kaip turistai, pasirenka Forte dei Marmi kaip savo gyvenamąją vietą vienoje iš prašmatniųjų vilų. Naujieji gyventojai atvyksta daugiausiai iš Lombardijos, Emilijos, Prato provincijos, Florencijos, Pistojos, o paskutiniais metais čia atvyko daug rusų tautybės gyventojų, kurių investicijos stipriai paveikė vietinę ekonomiką.