Forte dei Marmi parduodama vila

15 fotografija

Įžymiajam Forte dei Marmi, du žingsniai nuo krištolinės jūros ir auksinio smėlio, stovi ši parduodama prašmatnioji vila. Ši išskirtinė, gražaus dizaino vila buvo suprojektuota įžymaus vokiečių menininko Gerhard Merz. Jos su niekuo nesupainiojamas charakteringas stilius atsispindi kiekviename prestižinės prašmatniosios vilos kampelyje.

Forte dei Marmi parduodamos vilos bendras plotas yra maždaug 300 kv.m., kuris yra išsidėstęs per du aukštus su naudojama palėpe. 

Vidiniai kambariai yra erdvūs ir talpūs: svetainė buvo specialiai taip suprojektuota, kad viloje galima būtų gyventi 360 kampu bei išnaudoti kiekvieną jos kampelį.

Erdvias vidines patalpas, kurios ir šiaip labai šviesios, dar prašviesina langai, kurie išeina į nuostabųjį, ypatingos, pusiau apvalios formos baseiną. Tai išskirtinis menininko kūrinys, kuris apglėbia prašmatniąją vilą.

Prašmatnios vilos baldai derinasi su šiuolaikiniu dizainu: elegancija geriausiai apibūdina šį prestižinį nekilnojamąjį turtą.

Žavus ir vešlus 2000 kv.m. sodas supa prašmatniąją vilą, dovanodamas jai šviežumą ir harmoniją. 

Ši Forte dei Marmi parduodama prašmatnioji vila yra geriausiai apibūdinama liukso klasės nekilnojamojo turto sąvoka.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Provincija: Luka

Miestas: Fortė dei Marmi  

Vieta: Jūra 


Tipas: prašmatni vila - toskana vila

Vidaus plotas: maždaug 300 kv.m. 

Išorės plotas: maždaug 2000 kv.m.


Kambariai: 3

Vonios kambarys: 6

Erdvi svetainė

Vyninė

Stovėjimo aikštelė su tentu


Pusiau apvalus baseinas

 

Toskana – Fortė dei Marmi: Luka km 40 – Piza km 45 - Florencija km 110 - Versilijos Golfo Klubas km 6 - Termės ir Spa km 40 - Pizos oro uostas km 40.

Ref: 0477
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

liukso klasės vila

vila toskana
liukso klasės nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fortė dei Marmi

Toskana – Luka - Fortė dei Marmi

Elegantiška ir prašmatnioji vila stovi ant Forte dei Marmi Toskanoje pakrantės, jūrinio poilsio vietovėje, kurios pavadinimas kilo nuo to paties pavadinimo tvirtovės, stovinčios miesto centre, kurią gynybiniais tikslais pastatė kunigaikštis Pietras Leopoldas, ir nuo marmuro, kuris iš Apuano Alpų, esančių visai netoli, buvo gabenamas iki prieplaukos tam, kad paskui būtų plukdomas jūra. Toskanos prašmatnųjį miestą apibūdina ryški žaluma su gatvėmis, apsodintomis medžiais, ir vilomis su dideliais sodais. Pasaulietiška Toskanos vietovė yra vasaros susitikimų taškas daugelio nacionalinių ir tarptautinių finansinių veikėjų, sporto čempionų bei kino įžymybių. Fortė dei Marmi turistinis vystymasis prasidėjo 900-ųjų metų pradžioje, ypač po karo.

Fortė dei Marmi gyvenvietė iš pradžių buvo susikoncentravusi aplik tvirtovę, vėliau ji išsiplėtė į apylinkes. Čia atvyko gyventojai iš Quercetana slėnio, papėdės zonos ir Apuano Alpių kalnų. Paskutiniais metais mieste vyksta atvirkštinė migracija. Gyventojai palieka miestą, persikraustydami į aplinkines zonas, kaip pvz. Quercetana slėnį. Žmonės, kurie atvyksta čia kaip turistai, pasirenka Forte dei Marmi kaip savo gyvenamąją vietą vienoje iš prašmatniųjų vilų. Naujieji gyventojai atvyksta daugiausiai iš Lombardijos, Emilijos, Prato provincijos, Florencijos, Pistojos, o paskutiniais metais čia atvyko daug rusų tautybės gyventojų, kurių investicijos stipriai paveikė vietinę ekonomiką.