Fortė dei Marmi parduodama prestižinė vila

23 fotografija

Keli metrai nuo žavaus paplūdimio ir žymios turistinės Forte dei Marmi vietovės centro, su vaizdu į Apuano Alpes, yra parduodama ši liukso klasės 500 kv.m. dviejų aukštų vila.

Parduodama išskirtinė rezidencija nutolusi tik kelis žingsnius nuo Toskanos jūros, ją supa 1.800 kv.m. sodas, kur galima atsipalaiduoti saulėtomis vasaros dienomis pavėsinės pavėsyje.

Įėjus į prestižinę Forte dei Marmi vilą, patenkame į erdvią svetainę su židniu, nuo kurios pasiekiame kitus pirmo aukšto kambarius: du vonios kambarius, du miegamuosius ir virtuvę, iš kurios, dėka durlangio, išeiname į išorinį pasažą,  kuris driekiasi išilgai vilos sienos.

Išėjus pro virtuvės durlagį pamatome mažą asfaltuotą zoną, aptvertą žema akmenine tvorele, kur stovi didelė krosnis. Lipant svetainės laiptais, patenkame į viršutinio aukšto koridorių, iš kurio patenkame į keturis erdvius miegamuosius su privačiu vonios kambariu su įėjimu į tris terasas.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Fortė dei Marmi 

Zona: Fortė dei Marmi   


Tipas: Forte dei Marmi parduodamos vilos - Vilos prie jūros Toskana

Vidaus plotas: 275 kv.m. 

Išorės plotas: 1.800 kv.m.


Kambariai: 6 

Vonios kambariai: 6 

Svetainės: 1 

Virtuvės: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Sodas


Toskana – Fortė dei Marmi: Luka km 25 – Piza km 35 - Florencija km 86 – Altopascio km 30 - Versilijos Golfo Klubas km 0,5 - Termės ir Spa km 40 - Pizos oro uostas km 33 - Autostrada: A1 išvažiavimas Versilia km 2.

Ref: 2396
Kaina: Nuo 5M iki 10M

parduodamos vilos Florencija

vilos pratas
Kompleksas Toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fortė dei Marmi

Toskana - smulkaus ir skaidraus Fortė dei Marmi smėlio paplūdimys, išskirtiniame turistiniame Versilijos kurorte, driekiasi nuo Marina di Pietrasanta iki Cinquale. Ši Toskanos prabangos teritorija pasižymi žaluma, medžiais apsodintomis gatvėmis bei vilomis su dideliais sodais. Pirmoji plėtra Forte dei Marmi, kuris ilgą laiką tebuvo pelkėtos žemės ir todėl neapgyvendintas, prasidėjo XVI amžiuje, po to, kai Mikelandželas, gavęs užsakymą iš popiežius Leono X, praminė marmuro gabenimo kelią nuo Apuanų Alpių prie jūros: ir tik prieplauka bei sandėlys tebuvo ilgą laiką vieninteliai pastatai šioje gyvenvietėje. 

XVIII amžiaus pabaigoje, gavę leopoldų privilegijas, Forte dei Marmi apsigyveno žvejai, marmuro apdirbėjai ir valstiečiai. Amžiaus pabaigos taip pat buvo baigtas statyti fortas, nuo kurio ir kilo miesto pavadinimas. XIX amžiuje augo marmuro pramonė, kas didino ir uosto veiklą. Tačiau Fortė dei Marmi pakilimas vis tik labiausiai buvo įtakojamas turizmo, kuris pamažu prasidėjo devyniolikto amžiaus pabaigoje, bet sparčiausiai išaugo po Pirmojo pasaulinio karo, kai miestas tapo traukos centru elitiniams aristokratams, pramoninkams ir intelektualams, vietiniams ir tarptautiniams finansininkams, sporto čempionams ir įžymybėms iš pramogų pasaulio.