Forte dei Marmi parduodama prašmatni vila

41 fotografija

Toskanoje, Forte dei Marmi parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas su vaizdu į jūrą, - žavus prašmatnusis namas Toskanos pakrantėje. 

Vilą gaubia kultūros ir pasaulietiškumo atmosfera, susiliejanti su ramybe, kurią siūlo Toskanos jūra. Prašmatnioji vila suteikia galimybę praleisti dienas stebint jūrą iš panoraminės terasos, kuri dominuoja virš istorinės buveinės, arba atsipalaiduoti jaukiame ir šildomajame baseine su džiakuzi, kuris yra šalia šiuolaikiškos pavėsinės, grožio ir gėrio oazės šiltomis vasaros dienomis. Prašmatnią vilą apibūdina prabangi aplinka, dekoruotos svetainės, kurios kvepia rytais, miegamieji, atskirti tarpusavyje šiuolaikiška moderniaja geometrija, sodas su vaizdu į Forte dei Marmi jūrą, baseinas, kuris aplinkai priduoda jaukios harmonijos ir romantikos.  

Žavioji, prašmatni vila yra trijų lygių su pasididžiavimo vertu žavinguoju bokšteliu, nuo kurio atsiveria vaizdas į Forte dei Marmi jūrą. Pro šviesų prieangį įėjus į pirmą kambarį mus pasitinka jaukus architektūrinis vidinių patalpų stilius, kuris vyrauja prašmatnioje viloje, atitolindamas nuo realybės. Pirmame elegantiško nekilnojamojo turto aukšte yra labai erdvi pagrindinė svetainė, kur yra balto marmuro laiptai, vedantys į antro aukšto tris iš keturių miegamuosius su vonios kambariais. Laiptai tęsiasi į trečią ir paskutinįjį aukštą, kur yra  žavingas pagrindinis miegamasis su darbo kambariu. Iš trečio ir paskutiniojo prašmatnios Forte dei Marmi vilos aukšto kambario patenkame į žavųjį panoraminį bokštą, puoštą elegantiška panoramine terasa, nuo kurios atsiveria vaizdas į jūrą. Išorinis prašmatnios vilos plotas yra ideali vieta vakarienėms po atviru dangumi ar romatiškiems aperityvams, stebint saulėlydį.

Ši žavingoji prašmatnioji vila Toskanoje siūlo eleganciją ir erdvę, tinkančią gyventi unikalioje ir išskirtinėje aplinkoje, dėka prašmatnių vidinių patalpų su visais patogumais bei kruopščiai prižiūrimos išorės, kur yra sodas, turtingas Viduržemio jūros augmenija.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Provincija: Luka

Miestas: Fortė dei Marmi   


Tipas: Vila Toskanoje - Prestižinis nekilnojamas turtas


Vidaus plotas: 350 kv.m. 

Išorės plotas: 350 kv.m.


Kambariai: 6

Paslaugų kambarys: 1 

Vonios kambarys: 7

Svetainė: 2 

Virtuvė: 1 

Valgomasis: 1 

Garažas: 2 automobilio vietos 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Įžemintas baseinas su hidromasažu

 

Toskana – Fortė dei Marmi: Luka km 40 – Piza km 45 - Florencija km 110 – Altopascio km 55 - Versilijos Golfo Klubas km 6 - Termės ir Spa km 40 - Pizos oro uostas km 42.

Ref: 0468
Kaina: Nuo 5M iki 10M

parduodama prašmatni vila

vilos toskana
nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fortė dei Marmi

Toskana - Fortė dei Marmi: elegantiška ir prašmatnioji vila stovi ant Forte dei Marmi Toskanoje pakrantės, jūrinio poilsio vietovėje, kurios pavadinimas kilo nuo to paties pavadinimo tvirtovės, stovinčios miesto centre, kurią gynybiniais tikslais pastatė kunigaikštis Pietras Leopoldas, ir nuo marmuro, kuris iš Apuano Alpų, esančių visai netoli, buvo gabenamas iki prieplaukos tam, kad paskui būtų plukdomas jūra. Toskanos prašmatnųjį miestą apibūdina ryški žaluma su gatvėmis, apsodintomis medžiais, ir vilomis su dideliais sodais. Pasaulietiška Toskanos vietovė yra vasaros susitikimų taškas daugelio nacionalinių ir tarptautinių finansinių veikėjų, sporto čempionų bei kino įžymybių. Fortė dei Marmi turistinis vystymasis prasidėjo 900-ųjų metų pradžioje, ypač po karo.

Fortė dei Marmi gyvenvietė iš pradžių buvo susikoncentravusi aplik tvirtovę, vėliau ji išsiplėtė į apylinkes. Čia atvyko gyventojai iš Quercetana slėnio, papėdės zonos ir Apuano Alpių kalnų. Paskutiniais metais mieste vyksta atvirkštinė migracija. Gyventojai palieka miestą, persikraustydami į aplinkines zonas, kaip pvz. Quercetana slėnį. Žmonės, kurie atvyksta čia kaip turistai, pasirenka Forte dei Marmi kaip savo gyvenamąją vietą vienoje iš prašmatniųjų vilų. Naujieji gyventojai atvyksta daugiausiai iš Lombardijos, Emilijos, Prato provincijos, Florencijos, Pistojos, o paskutiniais metais čia atvyko daug rusų tautybės gyventojų, kurių investicijos stipriai paveikė vietinę ekonomiką.