FORTĖ DEI MARMI PARDUODAMA PRABANGI VILA

18 fotografija

Viename iš gyvenamųjų Fortė dei Marmi rajonų, vakarinėje pusėje, yra parduodama yra ši išskirtinės prabangos vila, kurios bendras plotas išsidėstęs per du aukštus yra 240 kv.m. Ją supa 500 kv.m. aptvertas sodas. Perėjus šį gerai prižiūrimą sodą, patenkame į parduodamos Toskanos vilos pirmą aukštą, kurį charakterizuoja dideli langai ir kurių dėka vidaus aplinka tampa jauki bei šviesi. Interjeras yra įrengtas paprastai ir elegantiškai, su baldais bei apdaila, sukuriančiais baltos spalvos kontrastus, kas peverčia aplinką unikalia bei sukuria ramybės pojūtį. Pirmame pastato aukšte yra virtuvė, valgomasis, vonios kambarys ir svetainė, iš kurios atsiveria durys į mažą priestatą, į kurį galima patekti ir iš pastato išorės. Čia yra miegamasis, vonios kambarys, baras ir maža svetainė -valgomasis. Viršutiniame aukšte yra trys miegamieji, vonios kambarys ir erdvus balkonas, kuris išeina ir į užpakalinę namo pusę. Elitinį parduodamą namą papildo veranda, kur galima atsipalaiduoti ir mėgautis vienos išskirtiniausios Toskanos pajūrio vietovės ramybe.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Fortė dei Marmi


Tipas: Fortė dei Marmi parduodami namai - Fortė dei Marmi Vilos

Vidaus plotas: 240 kv.m.

Išorės plotas: maždaug 500 kv.m.


Kambariai: 4

Vonios kambariai: 3

Svetainės: 1

Valgomieji: 2

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 2

 

Sodas: 500 kv.m.

 

Toskana – Fortė dei Marmi: Luka km 25 – Piza km 35 - Florencija km 86 – Altopascio km 30 - Versilijos Golfo klubas km 0,5 - Termės ir Spa km 40 - Pizos orouostas km 33 - Autostrada: A1 išvažiavimas Versilia km 2.

Ref: 0224
Kaina: € 2.900.000

parduodama vila toskanoje

elitinis namas
prabangūs apartamentai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Fortė dei Marmi

Toskana - smulkaus ir skaidraus Fortė dei Marmi smėlio paplūdimys, išskirtiniame turistiniame Versilijos kurorte, driekiasi nuo Marina di Pietrasanta iki Cinquale. Ši Toskanos prabangos teritorija pasižymi žaluma, medžiais apsodintomis gatvėmis bei vilomis su dideliais sodais. Pirmoji plėtra Forte dei Marmi, kuris ilgą laiką tebuvo pelkėtos žemės ir todėl neapgyvendintas, prasidėjo XVI amžiuje, po to, kai Mikelandželas, gavęs užsakymą iš popiežius Leono X, praminė marmuro gabenimo kelią nuo Apuanų Alpių prie jūros: ir tik prieplauka bei sandėlys tebuvo ilgą laiką vieninteliai pastatai šioje gyvenvietėje. XVIII amžiaus pabaigoje, gavę leopoldų privilegijas, Forte dei Marmi apsigyveno žvejai, marmuro apdirbėjai ir valstiečiai. Amžiaus pabaigos taip pat buvo baigtas statyti fortas, nuo kurio ir kilo miesto pavadinimas. XIX amžiuje augo marmuro pramonė, kas didino ir uosto veiklą. Tačiau Fortė dei Marmi pakilimas vis tik labiausiai buvo įtakojamas turizmo, kuris pamažu prasidėjo devyniolikto amžiaus pabaigoje, bet sparčiausiai išaugo po Pirmojo pasaulinio karo, kai miestas tapo traukos centru elitiniams aristokratams, pramoninkams ir intelektualams, vietiniams ir tarptautiniams finansininkams, sporto čempionams ir įžymybėms iš pramogų pasaulio.