Forte dei Marmi parduodama prabangi vila

10 fotografija

Fortė dei Marmi pakrantėje, prestižinėje Roma Imperiale zonoje, parduodamas išskirtinis nekilnojamo turto kompleksas, pastatytas apie penkiasdešimtuosius metus kaip rezidencija, o šiuo metu naudojamas, kaip svečių priėmimo namai. Nuosavybę sudaro du objektai: pagrindinė prabangioji keturių aukštų, iš kurių paskutinis yra mansarda, vila ir taip pat parduodamas dviejų aukštų priestatas. Pagrindinio namo, parduodamo Forte dei Marmi, bendras plotas yra 1002 kv.m., o terasos 78 kv.m. Pirmame aukšte yra klientų priėmimo zona: registratūra, svetainė su baru, salytė, valgomasis, virtuvė, sandėliukas, ofisas, du vonios kambariai, kambarys su vonia, techninis kambars ir išorinė veranda. Antrame ir trečiame aukšte yra aštuoni vonios kambariai ir devyni miegamieji, iš kurių du yra su balkonu. Abu aukštai yra su vaizdu į Toskanos jūrą: paplūdimio vaizdas antrame aukšte matosi iš ložės, o trečiame iš balkono. Mansardoje yra keturi kambariai, du vonios kambariai ir sandėliukas. Priestato bendras plotas yra 168 kv.m. ir jame yra aštuoni miegamieji, iš kurių du yra su balkonu, ir šeši vonios kambariai. Vidinės patalpos yra su puikia apdaila, marmurinėmis grindimis, keramikinėmis detalėmis, kas primena Fortė dei Marmi penkiasdešimtųjų metų viešbučių stilių.

Toskanos parduodamą nekilnojamą turtą papildo 1300 kv.m. žemė su gerai prižiūrėtais medžiais ir gėlėmis. Galima pakeisti gyvenvietės paskirtį ir vėl ją paversti rezidencija. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Luka 

Zona: Fortė dei Marmi  


Tipas: Forte dei Marmi parduodami namai - Forte dei Marmi parduodamas nekilnojamas turtas

Vidaus plotas: 1170 kv.m. 

Išorės plotas: 1378 kv.m.


Pagrindinė gyvenvietė: 1002 kv.m.+78 kv.m. terasa

Kambariai: 19

Vonios kambariai: 21

Svetainės: 2

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1 


Priestatas: 168 kv.m.

Kambariai: 8

Vonios kambariai: 6


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Sodas: 1300 kv.m.


Toskana – Luka – Fortė dei Marmi: Luka km 25 – Piza km 35 - Florencija km 86 – Altopasčio km 30 - Versilia Golf Club km 0,5 - Termės ir SPA km 40 - Pizos oro uostas km 33 - Autostrada: A1 išvažiavimas Versilia km 2.

Ref: 0329
Kaina: Daugiau nei 10M

elitinis nekilnojamas turtas Toskana

parduodamos liukso klasės vilos
prašmatnios vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fortė dei Marmi

Toskana - smulkaus ir skaidraus Fortė dei Marmi smėlio paplūdimys, išskirtiniame turistiniame Versilijos kurorte, driekiasi nuo Marina di Pietrasanta iki Cinquale. Ši Toskanos prabangos teritorija pasižymi žaluma, medžiais apsodintomis gatvėmis bei vilomis su dideliais sodais. Pirmoji plėtra Forte dei Marmi, kuris ilgą laiką tebuvo pelkėtos žemės ir todėl neapgyvendintas, prasidėjo XVI amžiuje, po to, kai Mikelandželas, gavęs užsakymą iš popiežius Leono X, praminė marmuro gabenimo kelią nuo Apuanų Alpių prie jūros: ir tik prieplauka bei sandėlys tebuvo ilgą laiką vieninteliai pastatai šioje gyvenvietėje. 

XVIII amžiaus pabaigoje, gavę leopoldų privilegijas, Forte dei Marmi apsigyveno žvejai, marmuro apdirbėjai ir valstiečiai. Amžiaus pabaigos taip pat buvo baigtas statyti fortas, nuo kurio ir kilo miesto pavadinimas. XIX amžiuje augo marmuro pramonė, kas didino ir uosto veiklą. Tačiau Fortė dei Marmi pakilimas vis tik labiausiai buvo įtakojamas turizmo, kuris pamažu prasidėjo devyniolikto amžiaus pabaigoje, bet sparčiausiai išaugo po Pirmojo pasaulinio karo, kai miestas tapo traukos centru elitiniams aristokratams, pramoninkams ir intelektualams, vietiniams ir tarptautiniams finansininkams, sporto čempionams ir įžymybėms iš pramogų pasaulio.