Fortė dei Marmi parduodama labai prestižinė vila

10 fotografija

Vienoje įžymiausioje ir žinomiausioje nuostabiosios Toskanos jūros pakrantės vietovėje šiuo metu yra parduodama labai prestižinė vila, kurios bendras plotas yra 710 kv.m. Ją supa gerai prižiūrėtas ir gausiai apsodintas 490 kv.m. sodas, kuriame yra didelis ir elegantiškas 100 kv.m. sodas.

Prašmatni vila yra keturių aukštų, iš kurių vienas yra mansarda. Rūsyje yra graži ir erdvi 200 kv.m. taverna, kur patenkame tiek išoriniais, tiek vidiniais laiptais. Čia yra erdvi patalpa, įrengta treniruoklių salė, sauna, vonios kambarys, skalbykla ir vyninė.

Šio nekilnojamo turto, parduodamo Forte dei Marmi pirmajame aukšte yra erdvi svetainė, didelė virtuvė, abi su dideliais langais-durimis, nuo kurių atsiveria vaizdas į išorinę verandą, esančią šalia baseino. Šiame aukšte taip pat yra miegamasis su privačiu vonios kambariu bei kitas vonios kambarys. Nakties zona yra antrame aukšte, kur yra keturi miegamieji, visi su privačiais vonios kambariais ir du su drabužinėmis. Visi viršutiniojo aukšto kambariai išeina į terasą, nuo kurios atsiveria vaizdas į baseiną.


TECHNINĖ INFORMACIJA


Regionas: Toskana

Miestas: Fortė dei Marmi 

Zona: Fortė dei Marmi


Tipas: Fortė dei Marmi parduodamas nekilnojamas turtas - Vila jūra Toskana

Vidaus plotas: 710 kv.m.

Išorės plotas: 490 kv.m.


Kambariai: 5

Vonios kambariai: 8

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 5


Sauna

Treniruoklių salė

Baseinas

Sodas: 490 kv.m.


Toskana – Fortė dei Marmi: Luka km 25 – Piza km 35 - Florencija km 86 – Altopasčio km 30 - Versilijos Golfo Klubas km 0,5 - Terminės vonios ir Spa km 40 - Pizos oro uostas km 33 - Autostradale: A1 išvažiavimas Versilia km 2.

Ref: 0286
Kaina: € 4.200.000

Vilos parduodama Toskana

Fortė dei marmi vilos
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fortė dei Marmi

Toskana - smulkaus ir skaidraus Fortė dei Marmi smėlio paplūdimys, išskirtiniame turistiniame Versilijos kurorte, driekiasi nuo Marina di Pietrasanta iki Cinquale. Ši Toskanos prabangos teritorija pasižymi žaluma, medžiais apsodintomis gatvėmis bei vilomis su dideliais sodais. Pirmoji plėtra Forte dei Marmi, kuris ilgą laiką tebuvo pelkėtos žemės ir todėl neapgyvendintas, prasidėjo XVI amžiuje, po to, kai Mikelandželas, gavęs užsakymą iš popiežius Leono X, praminė marmuro gabenimo kelią nuo Apuanų Alpių prie jūros: ir tik prieplauka bei sandėlys tebuvo ilgą laiką vieninteliai pastatai šioje gyvenvietėje. 

XVIII amžiaus pabaigoje, gavę leopoldų privilegijas, Forte dei Marmi apsigyveno žvejai, marmuro apdirbėjai ir valstiečiai. Amžiaus pabaigos taip pat buvo baigtas statyti fortas, nuo kurio ir kilo miesto pavadinimas. XIX amžiuje augo marmuro pramonė, kas didino ir uosto veiklą. Tačiau Fortė dei Marmi pakilimas vis tik labiausiai buvo įtakojamas turizmo, kuris pamažu prasidėjo devyniolikto amžiaus pabaigoje, bet sparčiausiai išaugo po Pirmojo pasaulinio karo, kai miestas tapo traukos centru elitiniams aristokratams, pramoninkams ir intelektualams, vietiniams ir tarptautiniams finansininkams, sporto čempionams ir įžymybėms iš pramogų pasaulio.