FORTĖ DEI MARMI PARDUODAMA ELEGANTIŠKA VILA

18 fotografija

Gražioje Viktorija Apuana aplinkoje, Fortė dei Marmi parduodama ši elegantiška prašmatni vila, kurios bendras plotas yra 500 kvadratinių metrų. Ji išsidėsčiusi per 3 aukštus ir yra apsupta 1500 kv.m. gausiai apsodinto sodo. 

Projektuojant šią Toskanos vilą buvo skiriamas didelis dėmesys tiek vidaus interjerui, su svarbiais priėmimo salonais, tiek išorei, kuri tikrai verta dėmesio. 

Dideli miegamieji, kiekvienas su atskiru vonios kambariu, ir dvigubas įėjimas buvo sukonstruoti didesniam vilos funkcionalumui, taip pat, kaip ir erdvios terasos, kurios yra išorėje pusėje, dengtos galerijos, verandos, pavėsinės ir ypač didelis baseinas be šoninių apvadų. 

Verta paminėti, kad statant šią gražią, šiuo metu parduodamą gyvenvietę, buvo naudojama kokybiška apdaila ir padaryti visi patogumai, besilaikant aukštų objekto konstrukcijos ir zonos standartų.

Tai taip yra numatyta pastatyti sveikatingumo zoną su sauna, turkiška pirtimi ir treniruoklių sale. Bet to yra galimybė pakeisti ir pritaikyti projektą asmeniniams poreikiams.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Luka 

Zona: Fortė dei Marmi 


Tipas: Vila Toskanoje - vila Fortė dei Marmi

Vidaus plotas: 500 kv.m. 

Išorės plotas: 1500 kv.m. 


Kambariai: 4 

Vonios kambariai: 8 

Salonai: 2 

Virtuvė: 1 

Valgomasis: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas be šoninių apvadų

Pavėsinės 

Dengtos verandos 


TOSKANA: Fortė dei Marmi €“ Luka 25 km - Piza 35 km - Florencija 86 km - Golfo Klubas 0,5 km - Spa termės 4 km - Pizos oro uostas 30 km - Autostrada A1 išvažiavimas Versilia 2 km.

Ref: 2090
Kaina: Iki 2,5 Milijono

nekilnojamo turto įmonė toskana

prabangūs nekilnojami objektai
nekilnojamas turtas toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Fortė dei Marmi

Toskana - smulkaus ir skaidraus smėlio paplūdimiai Fortė dei Marmi, išskirtiniame turistiniame Versilijos kurorte, driekiasi nuo Marina di Pietrasanta iki Cinquale. 

Ši Toskanos prabangos teritorija pasižymi žaluma, medžiais apsodintomis gatvėmis bei vilomis su dideliais sodais. Pirmoji plėtra Forte dei Marmi, kuris ilgą laiką tebuvo pelkėtos žemės ir todėl neapgyvendintas, prasidėjo XVI amžiuje, po to, kai Mikelandželas, gavęs užsakymą iš popiežius Leono X, praminė marmuro gabenimo kelią nuo Apuanų Alpių prie jūros: ir tik prieplauka bei sandėlys tebuvo ilgą laiką vieninteliai pastatai šioje gyvenvietėje.

XVIII amžiaus pabaigoje, gavę leopoldų privilegijas, Forte dei Marmi apsigyveno žvejai, marmuro apdirbėjai ir valstiečiai. Amžiaus pabaigos taip pat buvo baigtas statyti fortas, nuo kurio ir kilo miesto pavadinimas. XIX amžiuje augo marmuro pramonė, kas didino ir uosto veiklą. Tačiau Fortė dei Marmi pakilimas vis tik labiausiai buvo įtakojamas turizmo, kuris pamažu prasidėjo devyniolikto amžiaus pabaigoje, bet sparčiausiai išaugo po Pirmojo pasaulinio karo, kai miestas tapo traukos centru elitiniams aristokratams, pramoninkams ir intelektualams, vietiniams ir tarptautiniams finansininkams, sporto čempionams ir įžymybėms iš pramogų pasaulio.