PARDUODAMAS PRAŠMATNUS NAMAS FLORENCIJOJE

16 fotografija

Florencijos centre, pulsuojančioje Toskanos širdyje, parduodamas prabangus nekilnojamas turtas, esantis svarbios, prestižinės, buržuazinės Florencijos pirklio šeimos, XIV a. vilos viduje. Pastatas, turintis neįkainojamą istorinę vertę, kažkada buvo vadinamas Palazzo Del Bembo (Bembo rūmai) ir stovi tipinėje mažoje Florencijos aikštėje.

Originali rūmų konstrukcija buvo patikėta Arnolfo di Cambio, o XV a. praplėtimas buvo atliktas Brunelleschi, kuris tais pačiais metais statė Duomo kupolą.

Restauracijos metu buvo papildyta elementais, kuriuos aptinkame parduodamame prestižiame name, tokiais kaip, kruopščiai atliktas padengimas kryžminiais skiautais ir pusmėnuliais ant smiltainio gembių. Apie originalią viduramžių konstrukciją byloja kieme ir aplinkinėse zonose esantys stipriojo akmens kronšteinai ir aštuonkampiai piliastrai su gotikinės formos kapiteliais. Prestižinė vila, kurioje yra parduodamas Florencijos aparatmentas, yra saugoma Kultūros ir aplinkos ministerijos, todėl restauracijos metu buvo griežtai laikomasi nurodymo išsaugoti originalias pastato formas ir naudoti originalios medžiagos.

Nekilnojamo turto, esančio trečiame aukšte, į kurį galima pasikelti liftu, bendras plotas yra 150 kv.m. Jį charakterizuoja didžiulė ir elegantiška svetainė, su puikiu vaizdu į istorinį centrą, nuostabiomis lubomis su kryžminiais skliautais. Jame taip pat yra erdvus miegamasis, vonios kambarys, didelė virtuvė, įrankių kambarys ir prieangis prie įėjimo. Apstatyta baldais palėpė gali būti naudojama, kaip darbo kambarys arba svetainė. Antresoliniame aukšte taip pat yra kitas miegamasis su privačiu vonios kambariu.

Kiekvienas parduodamo Toskanoje namo kampelis yra restauruotas brangiomis medžiagomis, pradedant parketlentėmis ir marmuruotomis sienomis, baigiant laiptais su turėklais, kalvio rankų darbas, ir vidinių durų kruopščios restauracijos su arkomis iš smiltainio. Čia netrūksta ir modernių patogumų, tokių kaip šarvuotos durys, satelitinė antena, signalizacija ir šiuolaikinė energetikos naudojimo kontrolės sistema. 


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Istorinis centras


Tipas: Prestižinės vilos - parduodamos vilos Florencija

Vidaus plotas: 185 kv.m. 

 

Kambariai:  2

Vonios kambariai: 2

Svetainės:  2


Papildomos patalpos: 4


Baldais apstatyta palėpė

 

Toskana: Florencija - Luka: 55 km - Piza: 70 km - Siena: 50 km - Fortė dei Marmi: 75 km - Slidinėjimo trasos - Abetone Kalnas: 48 km - Golfo Klubas Ugolino - Florencija: 10 km - Montekatini Termės: 35 km - Florencijos oro uostas: 5 km - Autostrada: A1/A11 išvažiavimas Firenze Nord – 2 km


Ref: 2124
Kaina: konfidencialios derybos

florencija

turtas
butas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Florencija yra visuotiškai pripažinta kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Be Uffizio muziejaus, Florencija ir jos gyventojai gali pasigirti ir spindinčiais moteriško ir vyriško meninio grožio pavyzdžiais: Botičelio Venera ir Mikelandželo Dovydu. Istoriniu Florencijos centru, kuris yra UNESCO paveldas, galima grožėtis nuo nuostabiosios Forte Belvedere, nuo Mikelandželo Piazzale ir nuo Fiesole kalvų, kurios siūlo vieną iš gražiausių vaizdų į Arno upės slėnį. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči. Mieste taip pat galima aptikti ir daug literatūrinių aspektų: pradedant namų-bokštų rajonais, kurie įkvėpė Dante Alighieri eilutes, iki Medičių vilų ramumo, kur dažnai susitikdavo Lorenzo il Magnifico Neoplatono Akademijos nariai, baigiant Pergolos teatru ir Boboli sodu.