Florencijos laukuose parduodama prašmatni vila

full screen
55 fotografija

Žaviuose Florencijos laukuose, vietoje, nuo kur nuvažiuoti iki Florencijos nereikia nei dvidešimt minučių, parduodama ši žavioji prašmatni vila.

Tipiška Toskanos nuosavybė susideda iš žavios pagrindinės XIX a. vilos ir imponuojančio akmeninio XIII a. apžvalgos bokšto; abu yra kuo puikiausiai restauruoti ir juose šiuo metu yra  įrengtos dvi elegantiškos rezidencijos.

Prašmatniosios pagrindinės buveinės plotas yra 500 kv.m. ir jis yra išsidėstęs per su aukštus: pirmame aukšte yra didelis salonas su židiniu, už kurio yra valgomasis ir išorinis kiemelis, kuris veda į sodą, taip pat čia yra virtuvė ir miegamasis su vonios kambariu.

Antrame aukšte yra du miegamieji, iš kurių vienas su balkonu, ir du erdvūs šeimyniniai kambariai su vonios kambariu, iš kurių vienas yra su išėjimu į dengtą terasą.

Vaizdingas viduramžių bokštas yra šešių lygių, o jo plotas yra 100 kv.m. Pirmame aukšte yra svetainė su židiniu ir išėjimu į lauko kiemelį, antrame - virtuvė, trečiame ir ketvirtame - miegamasis su vonios kambariu, penktame - kita svetainė su židiniu ir nuostabiu panoraminiu vaizdu į žaviuosius supančius laukus. Papildo pastatą rūsys, į kurį galima patekti tiek iš vidaus, tiek iš išorės ir kuris gali būti naudojamas, kaip baras ar vyninė.

Gražusis maždaug 2 ha parkas supa nuosavybę dovanodamas maksimalų privatumą bei gražųjį vaizdą su gerai prižiūrėtais sodais, terasomis ir takeliais žalumoje, kuriais einant galima žavėtis miškais ir kalvelėmis. Čia taip pat yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Florencija


Tipas: prašmatni vila 


Vidaus plotas: 600 kv.m.

Išorės plotas: 2 ha


Pagrindinė vila: 500 kv.m.

2 aukštai

5 miegamieji


Bokštas: 100 kv.m.

6 aukštai

2 miegamieji


Florencija 18 km - Florencijos oro uostas 19,5 km - Autostrada A1 17 km - Luka 100 km - Pizos oro uostas 116 km - Fortė dei Marmi 133 km - Viaredžio 125 km 

Ref: 0963
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vilos toskana

prašmatnūs namai florencija
lionard liukso klasės nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija - kalvelės

Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. 

Be Uffizio muziejaus, Florencija ir jos gyventojai gali pasigirti ir spindinčiais moteriško ir vyriško meninio grožio pavyzdžiais: Botičelio Venera ir Mikelandželo Dovydu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą.

Bet kas, kas trokšta įsigyti prestižinę vilą, gali atrasti sau tinkamiausią didingame Florencjos mieste arba jos žavingose apylinkėse.