Florencijoje parduodamos prašmatnios vilos

32 fotografija

Ant žavios Val d'Elsa kalvelės stovi šis senovinis Toskanos miestelis, kur yra parduodama nuosavybė, turinti svečių namų paskirtį ir susidedanti iš trijų prašmatnių vilų, kurių bendras plotas yra 990 kv.m. Esantys puikioje strateginėje padėtyje, nes yra šalia žymiausių Toskanos miestų bei apsupti Florencijos kalvelių, kiparisų, ąžuolų giraičių bei pušynų, šie parduodami prašmatnieji namai yra ir aukšto kultūrinio susidomėjimo vietovėje, nes čia yra gausu acheloginių etruskų ir viduramžių laikų iškasenų.

Parduodamos nuosavybės vilos yra pastatytos iš akmens, jose yra vienuolika butų, kurie buvo perdaryti iš tipiškų Toskanos sodybų ir daržinės. Visi prašmatnūs namai buvo kruopščiai restauruoti, išsaugant originalias architektūrines charakteristikas. Vidaus patalpos yra įrengtos ir restauruotos atsižvelgiant į tradicinį Toskanos stilių, kur grindys yra iš molinių plytelių, lubos su medinėmis sijomis ir kaimiško stiliaus baldai. Nors tai paprastas stilius, butuose yra įrengti visi šiuolaikiški patogumai, juose yra vienas ar du vonios kambariai ir virtuvė. Pagrindinė vila, parduodama Florencijoje, yra trijų aukštų su rūsiu, čia yra aštuoni butai, didelė salė ir du vonios kambariai. Kitame pastate yra dviejų aukštų butas ir patalpa, kuri gali būti naudojama, kaip priimamasis. Daržinėje yra du dviaukščiai butai.

Šį parduodamą nekilnojamą turtą supa erdvus parkas, kur yra gražusis baseinas, nuo kurio atsiveria žavinga ir užburianti Toskanos kalvelių panorama.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Parduodama vila - parduodamos vilos Toskanoje

Vidaus plotas: 990 kv.m.

Išorės plotas: 3,4 ha

 

Prašmatni vila A: 720 kv.m.

8 butai 

Salė

2 vonios kambariai


Užmiesčio namas B: 126 kv.m.

1 butas 

1 patalpa


Daržinė: 144 kv.m. 

2 butai


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Erdvi stovėjimo aikštelė

Baseinas

Bendras žemės plotas: 3,4 ha


Toskana – Florencija: Kastelfiorentino km 7 - San Minjatas km 12 - Empolis km 16 - Montespertolis km 18 - San Džimigjanas km 27 - Golfo Klubas km 7 - SPA km 25 - Pizos oro uostas km 49 - Autostrada: Empoli ovest km 15.

Ref: 2386
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamos prašmatnios vilos

parduodama vila Florencija
prašmatniosios vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija: Toskanos miestelyje, Montaione, dar ir šiandien yra išlikusi tipiška originali konstrukcija, kuri matoma antikinės miesto sienos ir tvirtovės griuvėsiuose bei miesto plane, kuris yra išsidėstęs išilgai trijų paralelinių kelių ašių. Pirmieji šios zonoje apsigyveno etruskų-romėnų metu, kaip apie tai liudija archeologinės nekropolio ir krosnių liekanos, romėnų vilos griuvėsiai su mozaikinėmis grindimis, vandens cisterna, San Biagio oratorija, kuri saugo ankstyvosios krikščionybės kriptą. 

572 pr. Kr. vietovė šalia Florencijos buvo Lukos longobardų kunigaikčių valdų dalis, į kurias įėjo ir Aione, kuriam priklauso miestelio pavadinimo kilmė. XII a. pradžioje buvo pastatyta pirma bažnytėlė, dabartinė San Regolo bažnyčia, kuri dabar yra pats seniausias Toskanos religinis pastatas. Bažnyčios dešinėje taip pat yra XV a. Palazzo Pretorio, kurio fasade yra kai kurie  heraldikos akmeniniai ir moliniai skydai. 

Tarp XII ir XIII a. Montaione, miestelis šalia Florencijos, buvo valdomas San Miniato miesto, nuo kurio miestas išsilaisvino 1268 m., atsiduodamas San Džiminjano miesto globai. Tuo pačiu metu mieste vystėsi stiklos apdirbimas, - veikla, kuri bėgant amžiams, tapo pagrindiniu Toskanos miestelio turtų šaltiniu. Ši veikla tęsėsi ir XV a.: daugybė Montaione stiklių dirbo Florencijoje ir šiuo metu Montaione krištolas yra pripažintas dėl savo kokybės. 1369 m. Toskanos miestas įeina į Florencijos Respublikos sudėtį tam, kad išsivaduotų iš San Miniato įtakos, tačiau vėlesniaisiais metais Montaione patyrė skaudžias konflikto tarp Florencijos ir Pizos pasekmes. Tik XIV a. Montaione atgavo savo politinį stabilumą, atvykus grafams Filicaja, kurie valdė miestelį iki pat XIX a. pradžios, rūpindamiesi ekonominiu jo vystymusi. 1861 m. Montaione tapo Italijos karalystės dalimi, kuriai vadovavo karalius Vittorio Emanuele II di Savoia.