Florencijoje parduodamas tipiškas užmiesčio namas

18 fotografija

Toskanoje, ant Florencijos kalvelių parduodamas prabangus užmiesčio namas. Šis parduodamas užmiesčio namas gali būti priskaičiuojamas prie tipiškų istorinių tradicinių namų, nes yra statytas XV a. ir neseniai pilnai restauruotas, su 2,5 ha žeme, padalintos į sodą, veją ir mišką. Aplinkoje vyrauja tipiška gausi miško augmenija ir ypatingai sveikas klimatas dėka švaraus šaltinio vandens, kuris teka šioje zonoje. Šis žavingas užmiesčio namas yra ant Florencijos kalvelių, o jo bendras plotas yra maždaug 440 kv.m. su 2,5 ha aptverta žeme. 2007 m. buvo užbaigti profesionalūs restauracijos darbai, kas išryškino originalų grožį dėka visiškos akmeninės struktūros rekonstrukcijos, atliktos naudojant originalias akmenines medžiagas, išsaugant Toskanos tradicijas.

Perėjus įėjimo gatvele, patenkame į parduodamą istorinę vilą, kuri yra fantastiškoje vietoje su žavingu 360° vaizdu į Toskanos kalveles. Žemėje, kuri supa sodą, yra maždaug1 ha sodas, o likusi dalis yra veja arkliams bei mažas miškas.

Užmiesčio namas yra pastatytas ir įrengtas tradiciniu Toskanos sodybų stiliumi su molinių plytelių grindimis ir medinių sijų lubomis. Žavingas nekilnojamas turtas yra apstatytas kaimiškais baldais bei tokia pačia apdaila: nuosaiki, bet tuo pačiu metu sukurianti jaukią ir šiltą atmosferą. Perėjus ložę, patenkame į pirmą aukštą, kur yra dvi erdvios svetainės, kurias skiria arka. Viena užmiesčio namo pirmo aukšto patalpa veda į dešinę, kur yra valgomasis, o kita į kairę, kur yra virtuvė su židiniu ir balto marmuro stalviršiais. Šioje patalpoje, kaip ir vienoje iš svetainių, yra durlangis, pro kurį gausiai patenka šviesa. Tame pačiame aukšte yra miegamasis su vonios kambariu, kitas vonios kambarys ir patalpa, iš kurios laiptais patenkame į antrą aukštą. Čia yra erdvi svetainė su gražiu židiniu. Aplink šį kambarį yra penki miegamieji, iš kurių vienas su palėpe ir su išėjimu į  galeriją, į kurią galima patekti taip pat ir iš pirmajame aukšte, ložėje esančių laiptų. Antrame prabangaus užmiesčio namo aukšte yra taip pat keturi vonios kambariai, iš kurių du yra šalimuosiuose kambariuose.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Toskanoje parduodamas užmiesčio namas - Istoriniai namai   

Vidaus plotas: 440 kv.m.

Išorės plotas: 2,5 ha

 

Kambariai: 6

Vonios kambariai: 6

Svetainės: 2

Salonai: 1

Valgomieji: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Veja

Žemė: 2,5 ha


Toskana – Florencija: Florencija km 31 – Grėvė in Kjanti km 52 - Arecas km 76 – Siena km 88 – Montekatini Termė km 87 – Poggio dei Medici Golf Resort km 24 – Florencijos oro uostas km 56 – Autostrada: išvažiavimas Firenze sud km 30.

Ref: 0289
Kaina: € 1.000.000

toskanos sodyba

parduodamas prašmatnus namas
vilos florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija: Londos teritorija buvo etruskų kaimelis nuo VI a. prieš Kristų, kaip liudija kai kurie antkapiai, esantys Nekropolio, iki šiol iki galo neištyrinėto, dalimi. Apie tūkstantuosius metus, Londa tapo grafo Guidi, Kazentino valdovo, valda. Jis įsakė pastatyti pirmą šiuolaikinio miesto branduolį saloje, ten kur Rinčinė susijungia su Mosčija. Nuo čia ir kilo Londos pavadinimas: iš pradžių vadintas “Sala”, vėliau pradėtas vadinti “Banga (it. L’Onda)”, iki kol įgavo dabartinį pavadinimą. XIV a. Simone ir Džiovani, grafo Roberto da Batifole sūnūs, po to, kai iš Florencijos Respublikos įgavo valdžią San Leolino teritorijoje, pradėjo maištauti prieš tą pačią Florenciją, kol 1375 m. Florencijos Respublika atgavo Londos teritoriją, ją apsaugodama ir išplėsdama. Tuo metu Kosimas I de’ Mediči liepė sugriauti visas tvirtoves, esančias ant Florencijos miesto teritorijos, išskyrus Londos. 

Toskanos teritorija nepriklausomu miestu tapo 1446 m. (Rinčinės ir Fornačės miestų statutas, patvirtinas Florencijos valdžios 1446. 08.13). XVI a. Toskanos miestas buvo Vyskupo  “del Ponte a Sieve” merija, tuo tarpu kai Fornačė ir Rinčinė buvo prijungti prie Pratovekijos merijos – Popi Vyskupų. 1645 m. Ferdinandas II perdavė miestelius Guadanji šeimai, kuri juos valdė vieningai, nors ir buvo atskiros administracijos. Suvienijus šias teritorijas, didysis kunigaikštis Petras Leopoldas 1766 m. įkūrė Londos miestą. Jis išsilaikė iki 1835 m., kuomet Londa buvo prijungta prie Dikomano. Toskanos miestelis buvo dalinai sugriautas iš pradžių 1929 m. žemės drebėjimo, o paskui vokiečių okupacijos antrojo pasaulinio karo metu - 1944 m. rugpjūčio mėn. įvykęs bombardavimas sugriovė tiltą, savivaldybės pastatą ir kitus namus istoriniame centre. Išsivadavimas įvyko rugsėjo mėn. 9 d. Po karo, iš miestelio, esančio šalia Florencijos, daug kas išvyko, - tendencija, kuri pradėjo vykti priešinga kryptimi tik dabartiniais laikais.