FLORENCIJOJE PARDUODAMAS TIPIŠKAS TOSKANOS UŽMIESČIO NAMAS

14 fotografija

Viename iš žaviausių Florencijos miestelių, kurio teritorijoje iki šiol yra išlikę etruskų ir romėnų pėdsakai, yra parduodamas žavingas antikinės statybos Toskanos kompleksas, perdarytas iš fermos, kuri bėgant metams buvo praplėsta, tačau išlaikant originalią jos struktūrą.

Tipiško Toskanos parduodamo užmiesčio namo bendras plotas yra maždaug 400 kv.m. ir jis yra išsidėstęs per tris aukštus. Jam priklauso maždaug 7000 kv.m. žemės, kuri iš visų pusių yra aptveta. Žemėje atsispind tipiškas Toskanos kraštovaizdis: ji gausiai apsodinta kiparisais, alyvmedžiais, ąžuolais, kedrais, pušimis ir tuopomis, - puikus panoraminis vaizdas, kuriuo galima žavėtis nuo parduodamos Florencijoje vilos. 

Ložė su molinių plytelių grindimis apgaubia įėjimą į namą. Viduje yra erdvus valgomasis, kuris pereina į mažą svetainę, kur galima pasišildyti šalia charakteringo židinio iš plytų. Kitas valgomasis veda į virtuvę, kuroje yra klasikinis senovinis židinys. Šitie kambariai, kaip ir kiti, yra su ąžuolinių sijų lubomis, apstatyti baldais bei apdaila iš medžio, kas sukuria malonią ir jaukią šilumos ir paprastumo atmosferą, tipišką kaimiškiems Toskanos namams. Pirmame aukšte dar yra miegamasis su vonios kambariu ir du papildomi kambariai. 

Lipant molinių plytelių laiptais (iš tokių pačių plytelių yra ir grindys), pakylame į antrą aukštą, kuriame yra penki miegamieji, du vonios kambariai ir dvi svetainės, įrengtos kaimišku Florencijos stiliumi. Viena iš svetainių yra labai erdvi ir praturtinta dideliu antikiniu židiniu, o kitame yra erdvus langas, pro kurį atsiveria supantis kraštovaizdis. Nuo čia, mediniais laiptais pasiekiame viršutinio aukšto patalpas, kur yra miegamasis.

Parduodamą Toskanos kompleksą papildo papildomas išorinis kambarys, naudojamas kaip sandėlys, kuris yra pastatytas tuo pačiu kaimišku stiliumi, kaip ir vila.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Užmiesčio namas Florencija  - parduodamas užmiesčio namas Toskana   

Vidaus plotas: maždaug 450 kv.m.

Išorės plotas: maždaug 7000 kv.m.

 

Kambarys: 7

Vonios kambarys: 3

Svetainė: 3

Valgomasis: 2

Virtuvė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 4


Žemė: 7000 kv.m.

 

Toskana – Florencija – Montespertoli: Florencija km 24 - Luka km 80 - Piza km 63 - Siena km 43 - Kazentino Nacionalinis Parkas km 41 - Montelupo Golfo Klubas km 7 - SPA Kasčiana km 22 - Florencijos oro uostas km 27 - Autostrada: A1 išvažiavimas Scandicci km.

Ref: 0219
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vilos ir užmiesčio namai toskanoje

užmiesčio namai toskana
parduodami užmiesčio namai toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana Florencija: įsikūręs pačioje rytinėje Valdelsa dalyje, Montespertoli yra ant kalvos viršūnės, kuri skiria Pesa upės slėnį nuo Elsa upės slėnio, ir yra apsuptas kraštovaizdžio, kuris bendrame įsivaizdavime ir atvirukuose tipiškai reprezentuoja Toskaną: žalios kalvos, apsodintos vynuogynais ir alyvmedžiais, apjuostos kiparisų eilėmis bei baltais keliais. 

Nors atrodo, kad teritorija buvo apgyvendinta iš pradžių etruskais, o vėliau romėnais, daugiau informacijos apie šią vietą gauname tik nuo dvylikto amžiaus, - laikotarpio, per kurį Montespertoli istorija buvo susijusi su Florencijos, ir atsiradus Volteranos keliui, kuris kirto  Montespertoli teritoriją ir prisijungė prie Francigenos kelio netoli Čertaldo, jį pavertė lengvai susisiekiamu su didžiaisiais Toskanos miestais (Florencija, Siena, Voltera ir Piza), kas darė teigiamą įtaką ekonominei plėtrai, apie ką galima spręsti iš svarbaus, kassavaitinio turgaus, kuris vyko netoliese Šv. Petro bažnyčios. 

Nuo senų laikų Monterspertoli strateginės vietos reikšmė buvo suprasta didžiųjų Toskanos didikų ir aristokratų šeimų, pvz. Guicciardini, Frescolbadi, Acciaiuoli, Rucellai, Strozzi, Barbadori, kurie čia statė įspūdingus ir elegantiškas dvarus bei prestižines pilis, kurie dar ir šiandien praturtina nuostabų Montespertoli vietovės kraštovaizdį. Įsikūręs Toskanos regione Chianti, Montespertoli miestelis yra neginčytinai viena iš vyno ir aliejaus sostinių, ne veltui tai vienas iš svarbiausių Toskanos Vyno  ir Aliejaus miestas. Bet taip pat ir labai žinomas dėl trumo (triufelio) grybų, kad net kartu su Montaione įeina į Triufelio Miesto asociaciją. Montespertoli yra įžymus ir garsus pasaulyje dėka vyno, kuris čia gaminamas, čia vyksta daug švenčių ir festivalių, kurie pritraukia daugybę lankytojų iš viso pasaulio, jis stovi, kaip žinia ant “Montespertoli vyno gatvės” ir “Florencijos kalvų vyno gatvės”.