Florencijoje parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas

1 fotografija

Vienoje iš seniausių Florencijos gatvių, keli žingsniai nuo įžymaus Ponte Vekijo (Senojo tilto), šiuo metu yra parduodamas šis prašmatnus butas, kurio bendras plotas yra 300 kv.m., esantis antrame senovinės Toskanos vilos aukšte, kuri buvo statyta XIV a.

Prestižiame parduodamame nekilnojamame turte yra labai erdvūs ir šviesūs kambariai, kai kurie iš jų su vaizdu į žavingą Arno pakrantę, kaip ir maža terasa, nuo kurios atsiveria tiesus vaizdas į Florencijos upę

Lipant rūmų vidiniame kieme esančiais laiptais pasiekiame butą, kurio langai taip pat išeina į šį kiemelį.

Toskanoje parduodamoj prašmatnioj gyvenvietėj aptinkame erdvų prieangį už kurio yra didelė svetainė, nuo kurios dešinėje yra darbo kambarys, o kairėje valgomasis sujungtas su virtuve. Nakties zona taip pat yra labai erdvi ir ji yra kitoje gyvenvietės pusėje. Joje aptinkame vonios kambarį ir trys miegamuosius su privačiais vonios kambariais.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Prašmatnūs butai - Parduodamos vilos Toskanoje 

Vidaus plotas: 300 kv.m.

 

Kambarys: 3

Vonios kambarys: 4

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3


Rūsys


Toskana – Florencija: Luka km 55 – Piza km 70 – Siena km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Abetono kalnas km 48 - Florencija km 2 - Montekatini Termė km 35 – Golf Club Poggio dei Medici km 30 - Florencijos oro uostas km 5 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 2.


Ref: 0296
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamos pilys

parduodamos vilos
namai ir vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.