FLORENCIJOJE PARDUODAMAS PRESTIŽINIS NAMAS

20 fotografija

Florencijoje, vienuose iš miesto antikinių rūmų, yra parduodami trys labai prestižiniai apartamentai, kurie pasižymi tikru istorinių rezidencijų išskirtinimu, dėka ypatingų baldų, bet taip pat ir dėka ypatingos padėties. Prestižinė parduodama vila yra yra įsikūrusi Arno upės pakrantėje, netoli nuo Florencijos istorinio centro, keli žingsniai nuo Toskanos meno ir kultūros širdies.

Nuosavybė susideda iš pagrindinės gyvenvietės, kurios bendras plotas yra 794 kv.m., išsidėsčiusios per tris lygius, ir dviejų mažų apartamentų, esančių antrame aukšte. 

Apdaila yra rafinuota ir elegantiška: patalpos yra dekoruotos žavingomis freskomis, o sienos ir grindys yra praturtintos medžio ir marmuro inkrustacijomis. Parduodamas prašmatnus namas yra išsidėstęs per tris aukštus: rūsys, pirmas ir trečias aukštas. Rūsyje yra penkios patalpos, naudojamos kaip vyninė. Pirmame aukšte yra erdvus įėjimas, trys erdvios svetainės, du vonios kambariai ir du sandėliukai. Viršutinaime aukšte yra prieangis, trys miegamijei, virtuvė, valgomasis, keturi vonios kambariai, darbo kambarys, kambarys-spinta ir 27 kv.m. palėpė su parketinėmis grindimis ir skliautinėmis lubomis. Ypatingo grožio yra dvi erdvios svetainės, esančios tame pačiame aukšte: viena iš jų yra praturtinta keturiomis marmurinėmis kolonomis ir abi jos išeina į terasą, nuo kurios atsiveria Arno upės pakrantės vaizdas.

Antrame prestižinės nuosavybės aukšte, be visa ko, yra du maži, bet labai prestižiniai, parduodami apartamentai, 64 kv.m. ir 33 kv.m. ploto. Pirmame yra miegamasis, svetainė, maža virtuvė ir vonios kambarys, o antrame yra miegamasis, vonios kambarys, virtuvė ir prieangis.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Prestižiniai apartamentai  - Namai ir vilos   

Vidaus plotas: 892 kv.m.

 

Išskirtinis pagrindinis namas A: 794 kv.m.

Kambarys: 3

Vonios kambarys: 6

Svetainė: 5

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1 


Apartamentas B: 64 kv.m.

Kambariai: 1

Vonios kambarys: 1

Svetainė: 1

Virtuvė: 1


Apartamentas C: 33 kv.m.

Kambariai: 1

Vonios kambarys: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 17


Rūsys: 64 kv.m.

Terasa: 18 kv.m.

 

Toskana – Florencija: Luka km 55 – Piza km 70 – Siena km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Abetono Kalnas km 48 - Montekatini termės km 35 – Golfo Klubas Poggio dei Medici km 30 - Florencijos oro uostas km 5 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 2.

Ref: 0210
Kaina: Nuo 5M iki 10M

kompleksas toskana

vila florencija
parduodu vilą

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.