Florencijoje parduodamas prestižinis kompleksas

66 fotografija

Esantis keli kilometrai nuo Florencijos, apsuptas Kjančio kalvelių žalumos, šis prestižinis parduodamas kompleksas atsiskleidžia visu savo gražumu. Jis susideda iš pagrindinės istorinės vilos ir 5 mažų miestelių, išsidėsčiusių įvairiose nuosavybės zonose, iš viso 11 nepriklausomų pastatų.

Praeityje priklausiusi įžymioms Florencijos šeimoms, prašmatni nuosavybė yra iki šiol išsaugojusi elegancijos aurą, kuriai ji būdinga. Pagrindinė Medičių vila buvo pastatta XVIII a., turi privačią koplyčią, daugybę viduje esančių sodybų, - šio prestižinio kompekso vidaus plotas yra išties neįsivaizduojamai didelis. 

Pagrindinės vilos ir fermos bendras plotas yra 1022 kv.m.: durys ir langinės yra charakteringos ryškios raudonos spalvos, kas dovanoja gyvybingą niuansą žavingai aplinkai. Kesoninės ar skliautinės lubos, vertingos parketo ar marmuro grindys, rafinuotos ir elegantiškos apdailos detalės, senoviniai židiniai, prabangūs kilimai ir aristokratinis apstatymas: kiekvienas kambarys gali pasigirti stebuklingu niuansu ir spinduliuoja liukso klase, kuriai nepavaldus laikas.

Pro didelius langus patenka šviesa, kuri prasiskvelbia į kiekvieną zonos kampelį, juos apšviesdama šilta ir natūralia šviesa ir taip paversdama patalpas dar labiau harmoningomis.

Daugybė priestatų ir statinių papildo vidaus plotą; išties, be vilos, fermos ir po ja esančios vyninės, galima suskaičiuoti vienuolika pastatų esančių prestižinės parduodamos nuosavybės viduje. Kiekvienas pastatas aiškiai atspindi tipišką zonos stilių, kaip ir pati pagrindinė vila. 

Prie viso to prisideda žemės ūkio valdos, susidedančios iš 14 ha Kjančio vynuogynų, maždaug 5000 alyvmedžių, dviejų ežerų, riešutmedžių girios ir miško zonos. Ir visa tai gaubia prestižinį kompleksą. Aplink nuosavybę esanti žemė driekiasi iš viso per 40 ha.

Nors ir yra tik kelios minutės nuo Florencijos centro, nuo prestižinio komplekso galima mėgautis kvapą gnaiužiančiu vaizdu į supančias kalveles: žvilgsnis pasiklysta vešlioje gamtoje ir augalų eilėse, kurie priklauso nuosavybei.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija - kalvelės


Tipas: prestižinis kompleksas - vila Toskana Kjantis    

 

Vidaus plotas: 

1022 m2  vila ir ferma

63 m2 vyninė

324 m2 kompleksas num.1

275 m2 kompleksas num.2

359 m2 koplyčia

441 m2 kaimo pastatas num.1

283 m2 kaimo pastatas num.2

536 m2 pastatas num.1

372 m2 pastatas num.2

1015 m2 pastatas num.3

517 m2 pastatas num.4

75 m2 pastatas num.5

550 m2 statinys num.6


Išorės plotas: 

26 ha alyvmedžiai

14 ha miško giria 10-ties metų

2.5 ha vynuogynas 4-ių metų

5.5 ha vynuogynas 30-ties metų

2 ha vynuogynas 10-ties metų

7 ha sėjamoji žemė

73 ha miškai

6.8 ha ganyklos

1.2 ha neužsodinta produktyvi žemėToskana - Florencija. Florencijos oro uostas Peretola. Pratas 15 km - Pistoja 30 km - Siena 50 km - Luka 80 km - Piza 80 km - Bolonija 80 km.

Ref: 0537
Kaina: Daugiau nei 10M

prestižinis nekilnojamas turtas

vilos toskana
parduodami namai ir vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija - kalvelės

Florencija, - išskirtinio grožio ir amžino žavesio Toskanos sostinė. Tai ne tik tūkstančio paminklų ir daugybės istorinių pastatų miestas, bet ir begalės prašmatnių vilų tėvynė, esančių istoriniame centre ir periferijoje, ant švelnių kalvelių, kurios supa “Renesanso lopšį”.

Florencija yra vaizdingoje vietovėje, apsupta žavingų Toskanos kalvelių, ir šioje panoramoje stovi daugybė Toskanos pastatų, tiek antikinių, tiek prestižinių.

Daug kas pritraukia į Florencijos miestą: tiek paminklai, tiek pastatai; yra svarbios jos aikštės, istoriniai teatrai, sienos ir vartai. 

Bet kas, kas trokšta įsigyti prestižinę vilą, gali atrasti sau tinkamiausią didingame Florencjos mieste arba jos žavingose apylinkėse.