Florencijoje parduodamas prašmatnus Toskanos užmiesčio namas

22 fotografija

Parduodamas tipiškas Toskanos užmiesčio namas, stovintis ant kalvos, esančios du žingsniai nuo Florencijos centro, apsuptas rojaus tyluma. Nuo parduodamos vilos atsiveria išskirtinė panorama į Toskanos sostinę ir Arno upės slėnį. 

Šios prašmatnios vilos žavinga architektūra atsiveria supančioje žalumoje, kur yra maloni formų ir erdvių harmonija, sukurdama gražios elrgancijos aplinką. Įtaigi Toskanos užmiesčio namo vieta yra apibūdinama pusiausvyra tarp žalios zonos, kaimiškos aplinkos ir vandens plotų, siūlydama išskirtinę turtingų ir rafinuotų vidinių patalpų atmosferą. 

Praėjus didingus vartus ir einant toliau tarp alyvmedžių, kurie praturtina parką, patenkame į nuostabaus prašmatnumo dviejų aukštų vilą. Pirmame šios prašmatnios vilos aukšte, esančios ant Florencijos kalvelės, yra elegantiška svetainė, iš kurios patenkame į charakteringą valgomąjį ir į visą nuosavybės dienos zoną. Viršutinis užmiesčio namo aukštas yra skirtas nakties zonai su miegamaisiais ir vonios kambariais rustikos stiliumi, kruopščiai restauruotais, išlaikant senas medžiagas bei atkuriant tipišką Toskanos stilių. Prabangus šios prašmatnios vilos elementas yra bokštas, pro kurio panoraminį langą atsiveria Florencijos laukų panorama.

Prašmatni nuosavybė praeityje buvo senovinio komplekso dalis, kuri nuo XIV a. priklausė benediktinų vienuoliams. Šiuo metu ši prašmatni vila yra nepriklausoma bei buvo visiškai restauruota ir atitaisyta žala, kurią ji patyrė antrojo pasaulinio karo metu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Vila Florencija - Užmiesčio namas Toskana


Išorės plotas: 380 kv.m.

Vidaus plotas: 8000 kv.m. 


Baseinas

Garažas: 2

Kiemas

Alyvmedžiai


Kitos techninės patalpos


Florencijos centras: 6 km - Florencijos oro uostas  / Peretola: 10 km - Golfo Klubas Ugolino: 15 km - Siena: 60 km - Piza: 90 km - Fortė dei Marmi paplūdimys: 120 km

Ref: 0471
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamos pirkios

parduodami užmiesčio namai
toskana vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.