FLORENCIJOJE PARDUODAMAS PRAŠMATNUS NEKILNOJAMAS TURTAS

22 fotografija

Nutolęs tik kelis žingsnius nuo Florencijos istorinio centro, jos kultūros, meninių paminklų ir pasaulietiškumo, stovi šis aristokatinis, prabangus nekilnojamas turtas, statytas XIX a, o šiuo metu parduodamas.

Tai antikinė rezidencija, kuriai taikomi istoriniai-meniniai apribojimai, nes yra pripažinta, kaip turinti didelę svarbą. 

Parduodamas istorinis namas, esantis keli žinsgniai nuo Toskanos sostinės centro, yra trijų lygių, o jo bendras plotas yra 700 kv.m. Jam priklauso ir du maži vidiniai kiemeliai bei erdvus, maždaug 230 kv.m. sodas, esantis šalia rezidencijos. Pirmame aukšte yra penki miegamieji su vonios kambariais: prestižiškiausi kambariai yra su vaizdu į sodą, kiti kambariai yra iš kitos pusės su vaizdu į mažą vidinį ir šoninį kiemelius. Nuo pirmo aukšto, dėka vidinių laiptų, galimas pasikelti į palėpę, kur yra du miegamieji, du vonios kambariai ir du sandėliukai. Šios parduodamos elitinės vilos interjero baldai ir vidaus apdaila yra būdingi Florencijos stiliui, kur tradicija susilieja su šiuolaikišku komfortu, įrengtu patalpose. Viso to pasekoje yra sukuriama rafinuota ir jauki atmosfera, kuri šioje rezidencijoje praleistas dienas paverčia unikaliomis ir išskirtinėmis. 

Struktūrą papildo mažas priestatas šalia sodo, kur yra miegamasis ir koridorius, vedantis į rūsį. Čia yra svetainė, virtuvė, valgomasis, vonios kambarys ir kiti papildomi kambariai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Istoriniai namai  - Parduodama elitinė vila   

Vidaus plotas: 700 kv.m.

Išorės plotas: 230 kv.m.

 

Kambarys: 8

Vonios kambarys: 9

Svetainė: 2

Virtuvė: 1 

Valgomasis: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 7


SPA

Išskirtinis sodas: 230 kv.m.


Toskana – Florencija: Luka: 55 km - Piza: 70 km - Siena: 50 km - Fortė dei Marmi: 75 km - Slidinėjimo trasos - Abetono kalnas: 48 km - Golfo Klubas Ugolino - Florencija: 10 km - Montekatini Termės: 35 km - Florencijos oro uostas: 5 km - Autostrada: A1/A11 išvažiavimas Firenze Nord – 2 km.€“

Ref: 0206
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

antikinė rezidencija

užmiesčio namai ir vilos
florencija vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.