Florencijoje parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

8 fotografija

Florencijos centre parduodamas prestižinis butas. Toskanos sostinės širdyje, tarp Duomo ir Sinjorijos aikštės, yra parduodama ši 270 kv.m. nekilnojamo turto nuosavybė, esanti  antrame istorinės XVI a. vilos aukšte, Florencijos centre. Parduodamas labai prašmatnus žavingas namas buvo pilnai restauruotas, kaip ir visas pastatas, kuriame yra liftas. Vidinės patalpos buvo kruopščiai suremontuotos, kas paryškino gražiuosius meninius elementus, kurie yra tradiciškai Toskanos, ir pavertė šį išskirtinį butą unikaliu, ypač dėl savo nuostabiųjų freskų, kurios puošia ir praturtina visą pagrindinę svetainę.

Žavingas, prašmatnus, Florencijoje parduodamas butas susideda iš prieangio, kuriame yra du įėjimai, erdvi svetainė, kuri veda į kitas dvi mažesnes, abi kruopščiai restauruotas, naudojant aukštos kokybės apdailos medžiagas, tipiškai Toskanos. Papildo šį žavingą prašmatnų namą, esantį nuostabiosios Florencijos centre, du vonios kambariai ir sandėliukas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Prestižinis butas - Toskanoje parduodamos vilos

Vidaus plotas:  maždaug 270 kv.m.


Vonios kambariai: 2

Prieangis: 1

Svetainės: 3


kiti kambariai ir techninės patalpos: 1


Toskana – Florencija: Luka km 55 – Piza km 70 – Siena km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Abetone kalnas km 48 - Florencija km 2 - Termė di Montekatini km 35 – Golfo Klubas Poggio dei Medici km 30 - Florencijos oro uostas km 5 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 2.

Ref: 0305
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodami užmiesčio namai

istorinės rezidencijos
prabangios vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.