Florencijoje parduodamas prašmatnus namas

16 fotografija

Ramioje ir žalioje Toskanos vietovėje, Florencijos provincijoje, stovi parduodama ši prašmatnioji vila, statyta '70 m., nuo kurios atsiveria reto grožio panoraminis vaizdas į supantį žavųjį Toskanos kraštovaizdį. Pagrindinė parduodamos Florencijoje vilos ypatybė yra jos architektūrinėje statyboje, kurioje vyrauja elegantiškas modernumo minimalizmas. To rezultatas yra žemas ir ilgas pastatas, kurį praturtina kruopščiai atrinktos detalės. Nuosavybei, kuri yra visiškai aptverta, priklauso sodas, dalinai su grindiniu, dalinai žalais, charakterizuojamas dviem skirtingomis zonomis: pirma yra priešais vilos fasadą, ji yra lygaus paviršio ir čia yra įrengtas baseinas; kita zona yra visiškai žalia, už pagrindinio pastato. Supanti aplinka bei žemės morfologija įkvėpė pastato struktūrą.

Ant Toskanos kalvelių esantis prašmatnus nekilnojamas turtas yra dviejų lygių. Pirmame aukšte yra pagrindinis prieangis, erdvi, maždaug 60 kv.m. svetainė, valgomasis, didelė virtuvė, darbo kambarys, trys kambariai, priešvonios ir vonios kambarys. Vidiniais laiptais patenkame į prašmatnios, modernios vilos rūsį, kur yra kambarys su vonios kambariu ir persirengimo kambarys su sauna, paslaugų kambarys, šiuo metu naudojams, kaip antroji virtuvė, bei garažas su šalia esančia vynine. Turtingai įrengtų vidinių patalpų grindys yra dalinai parketas, o vonios kambariuose - marmuras.

TECHNINĖ INFORMACIJA


Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Prašmatni vila - parduodamos vilos Toskanoje

Vidaus plotas: 647 kv.m.

Išorės plotas: maždaug 1 ha

 

Pirmas aukštas:

Svetainė 

Valgomasis 

Virtuvė 

3 kambariai 

3 vonios kambariai

 

Rūsys: 

Virtuvė 

Kambarys 

Vonios kambarys 

 

Baseinas 

Sauna 

Pavėsinė 

Garažas 

Vyninė 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos 


Toskana – Florencija: Florencija km 70 - Luka km 30 - Piza km 50 - Fortė dei Marmi km 60 - SPA km 20 - Golfo klubas km 15 - Pizos oro uostas km 55 - Autostrada: A11 išvažiavimas Altopascio 10 km.

Ref: 0443
Kaina: € 1.500.000

parduodama vila

vyno rūsys
vila Toskanoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija: Prašmatni, parduodama, modernioji vila stovi tipiškoje kalvingos Toskanos aplinkoje. Čia auga vešlūs miškai bei tipinės pušys ir ąžuolai. Esame žavingoje Florencijos provincijos zonoje, kuriai priklauso Empolis, Fučekjo, Santa Kroče sull'Arno, Montopoli in Val d'Arno, San Minjatas, Pontedera, Kasčina ir Piza. 

Kaimelio, kur stovi parduodama prašmatnioji, elegantiškoji vila, istorija yra stipriai susijusi su galinga šeima, kilusia iš Pistojos, - Kadolindži, kurie apie tūkstantuosius metus jau valdė daugybę turto Valdinievoleje ir Valdarno Inferiore. Ši vieta jiems pasirodė ideali apsigyventi ir pastatyti aristokratinės teritorijos centrą, kuris galėtų, tiek dominuoti prieš pagrindinius zonos miestus, tiek  būti šalia svarbaus komercinio Francigena kelio. Viduramžiais gimė nauji miesteliai ir vieta pažino intensyvų ekonominį ir demografinį augimą, išnaudodama kelią, kuris jungė Romą su Prancūzija ir Ispanija. Tuo pačiu laiku, pastačius naują sieną, miestas buvo galutinai įtvirtintas. 

Toskanos miestelio, kur stovi žavaus dizaino parduodama vila, demografinis augimas buvo sustabdytas XIII a. sunkaus maro, kuris, XIV a. viduryje nusiaubė visą Europą. Atsigavimas buvo palaipsnis, prie kurio prisidėjo ir XVI a. gyventojų iš kaimo persikėlimas, nors veržlusis augimas prasidėjo tik XVIII a. viduryje. XIX a. pagrindinės Florencijos miestelio veiklos buvo susijusios su manufaktūrine gamyba, tuo tarpu, kai tikroji industrinė revoliucija įvyko XX a. viduryje, išsivysčius odos ir batų pramonei Toskanoje.