FLORENCIJOJE PARDUODAMAS PRABANGUS NEKILNOJAMAS TURTAS

20 fotografija

Tik kelios minutės nuo Florencijos centro, stovi ši parduodama prašmatni elitinė vila, perdaryta iš buvusio vienuolyno, statyto 1600 m. Šalia prabangaus nekilnojamo turto auga alyvmedžiai, vaismedžiai, vynuogės; čia yra sodas su baseinu ir pavėsinė.  

Šis Toskanos namas, parduodamas Florencijoje, statytas vėlyvajame Renesanse, bėgant amžiams buvo perdarytas į elegantišką ir prašmatnią vilą, šiuo metu parduodamą. Pagrindinė vila, - buvęs vienuolynas, buvo labai kruopščiai restauruota, kreipiant dėmesį į mažiausias detales ir taip siekiant išsaugoti originalią Toskanos architetūros struktūrą, kurią simbolizuoja skliautinės lubos su medinėmis sijomis ir grindys, iš senovinių molinių plytelių. 

Prašmatnaus namo bendras plotas yra 650 kv.m. ir jis yra dviejų lygių. Pirmame aukšte didelis koridorius su arka veda į šoninį vidinį kiemą, o iš kitos, labai šviesaus pagrindinio įėjimo, pusės  yra svetainės, studijos ir didelė virtuvė su visa įranga bei dideliu atviru, originaliu XVII a. židiniu. Nuošalus įėjimas į sodą yra taip pat ir iš valgomojo ir Florencijos vilos rūsio. 

Prabangaus nekilnojamo turto rūsys, kuriame yra įspūdingos, su dideliais kryžminiais skliautais lubos iš molinių plytų, buvo kruopščiai restauruotas, išsaugant jo pirminę paskirtį, - laikyti vyną, statines ir stiklinius indus. 

Viršutinis vilos aukštas yra pasiekiamas didingais laiptais iš smiltainio, o jame yra šeši karališki miegamieji, penki vonios kambariai, svetainė ir priėmimo salonas, kuriame yra antrasis akmeninis židinys. Romatiškas bokštas, vėliau perdarytas į darbo kambarį/biblioteką, dovanoja nuostabų panoraminį vaizdą į nesibaigiančias, vis besikeičiančias Toskanos bei Florencijos apylinkių kalvas.

Šalia prašmatnios vilos yra priestatas, kurio bendras plotas yra 100 kv.m. Jis gali būti naudojamas, kaip  prižiūrėtojo ar aptarnaujančio personalo, arba svečių priėmimoo namas. Jame yra didelė virtuvė,valgomasis, svetainė, miegamasis ir vonios kambarys. Abu parduodami nekilnojamo turto objektai yra apsupti 9 ha žemės, dalinai užsodintos alyvmedžiais, vaismedžiais, vynuogynais, kuri susijungia su  terasinus sodu, kur, perėjus takeliu su pavėsine, aptinkame panoraminį baseiną.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Parduodami prašmatnūs namai  - parduodamos vilos Florencija  

Vidaus plotas: 750 kv.m.

Išorės plotas: 9 ha

 

Buvęs vienuolynas - 650 kv.m. 

Kambarys: 6

Vonios kambarys: 6

Virtuvė: 2

Valgomasis: 2 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Prižiūrėtojo namas - 100 kv.m. 

Kambariai: 1 

Vonios kambarys: 1

Svetainė: 1 

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1 

kiti papildomi kambariai

Alyvmedžiai - vaismedžiai - vynuogynas 

Pavėsinė - baseinas

 

Toskana – Florencija: Florencija 9 km - Siena 52 km - Piza 81 km - Tirėnų jūros pakrantė 75 km - Kjantis 8 km - San Giminjanas 31 km - Voltera 52 km - Termės 3 km - Golfo Klubas 3 km - Florencijos oro uostas 12 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Firenze Certosa 4 km.

Ref: 0188
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

namas florencija

vila toskanoje
parduodamos vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Florencija: Imprunetos teritorijos ribos yra apibrėžtos šiaurėje Florencijos, rytuose Grevės in Kjanti ir Banjo a Ripoli, pietuose San Kasčiano savivaldybės, o ši kartu su Skandiči apibrėžia taip pat ir ribą rytuose. Imprunetos įkūrimo kilmė yra neaiški, jos pirminis pavadinimas “Pušyne” (it. “In Pineta”). Bet jos ištakos siekia tolimuosius laikais, nes iš keleto radinių, čia buvo nustatyti etruskų ir romėnų pėdsakai.

Impruneta ir jos istorija yra glaudžiai susijusi su Florencija ir su Toskanos Respublikos teritorijų suskirstymu į lygas. Buondelmontės, vietiniai valdovai, tam priešinosi ir nuolat kovojo prieš lygas. 

Jau tuo metu ši Toskanos teritorija buvo įžymus ir reikšmingas centras vienos iš plačiausios lygos, į kurias buvo padalinta Apygarda ir Florencijos valstybė. Šventas Madonos paveikslas visuomet buvo Florencijos gyventojų garbinimo objektu ir dažnai epidemijų, karo ir kitų nelaimių metu buvo pervežamas, su iškilmiga pompastika, į Florenciją, dalyvaujant, iš pradžių visiems Respublikos valdžios atstovams, o  vėliau Didiesiems Kunigaikščiams Medičiams ir  Lotaringijos, su jų palyda.

Tarp 1343 m. ir 1750 m. stebuklingas paveiklsas buvo perveštas 65 kartus. Po elegantišku XVII a. Toskanos miestelio bažnyčios portiku galima grožėtis Madona su šventaisiais, XIV a. bareljefu, o šalia bažnyčios yra nuostabaus ir harmoniško grožio romėnų varpinė. Bažnyčios vidus yra lotynų kryžiaus formos ir, be visa ko, yra papuoštas dviem altoriais su dviem Mikeloco Mikelocio tabernakuliais. Čia taip pat yra ir Lukos dela Robia bareljefai ir statulos bei nuostabus Džiambolonja darbas - nukryžiuotasis. Taip pat ir zakrestijoje yra didelės vertės darbai: virš altoriaus esantis XIV a. darbas, vaizduojantis Madoną su kūdikiu ir šventaisiais; nukryžiuotasis - Takos darbas; didelės vertės apmušalai, sidabras, senoviniai rankraščiai ir velvetas. Didingų meistrų paveikslai puošia Baziliką ir laimei, patys gražiausi liko išsaugoti karo metu.