FLORENCIJOJE PARDUODAMAS PRABANGUS APARTAMENTAS

7 fotografija

Prabangus parduodamas Florencijoje apartamentas yra elitiniame Florencijos prekybininkų XVIII a. pastate. Pastatas yra simetriškos vėlyvojo renesanso architektūros ir stovi tipinėje mažoje Florencijos aikštėje, apsaugotas nuo miesto eismo triukšmo.

Parduodamas prestižinis apartamentas yra trečiame aukšte, į kurį galima pasikelti liftu. Jo bendras plotas yra 215 kv.m. Jį charakterizuoja didžiulė ir elegantiška dviguba svetainė, su puikiu vaizdu į Toskanos sostinę, ir kvapą gniaužiančios lubos, dekoruotos Venecijos stiliaus lipdyniais.

Pastato restauracijos metu ypač didelis dėmesys buvo skiriamas originalių architektinių formų atkūrimui ir originalių medžiagų naudojimui. Vaizdas į Florencijos paminklus ir į katedrą, paverčia šiuos žavingus parduodamus namus labai patraukliais.

Jame taip pat yra didelė virtuvė su šalia esančiu valgomuoju, darbo kambarys/biblioteka, trys miegamijei su vonios kambariu, sandėliukas, didelė virtuvė, įrankių laikymo patalpa ir pagrindinys prieangis prie įėjimo durų.

Kiekvienas parduodamo Toskanoje namo kampelis yra restauruotas brangiomis medžiagomis, pradedant parketlentėmis ir marmuruotomis sienomis, baigiant laiptais su turėklais, kalvio rankų darbu, ir vidinėmis durimis, kruopščiai restauruotomis su arkomis iš smiltainio. Čia netrūksta ir modernių patogumų, tokių kaip šarvuotos durys, satelitinė antena, signalizacija ir šiuolaikinė energetikos naudojimo kontrolės sistema. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: prašmatnūs apartamentai - Parduodamos vilos Florencijoje

Vidaus plotas: 200 kv.m. 

 

Kambariai:  3

Vonios kambariai: 3

Svetainės: 1


Papildomos patalpos: 5


2 vidinės automobilio stovėjimo vietos

2 rūsiai

 

TOSKANA: Florencija - Luka: 55 km - Piza: 70 km - Siena: 50 km - Fortė dei Marmi: 75 km - Slidinėjimo trasos - Abetone Kalnas: 48 km - Golfo Klubas Ugolino - Florencija: 10 km - Montekatini Termės: 35 km - Florencijos oro uostas: 5 km - Autostrada: A1/A11 išvažiavimas Firenze Nord – 2 km

Ref: 2126
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prestižinio nekilnojamojo turto agentūra

parduodama prabangus nekilnojamas turtas
elitiniai namai nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija yra visuotinai pripažinta kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.