VILA ANT KJANTI KALVŲ NETOLI FLORENCIJOS

23 fotografija

Žavingame Kjanti peizaže, viduryje tarp Florencijos ir Sienos, stovi šis prašmatnus 3 ha nekilnojamas turtas, šiuo metu parduodamas. Čia yra didelis baseinas su pavėsine, nuo kurio atsiveria vaizdas į vynuogynus, alyvmedžius ir kiparisus, nuo Florencijos laukų iki San Džiminjano (it. San Gimignano) bokštų.

1800 m. ši Toskanos vila priklausė markizų šeimai Puči (it. Pucci), o neseniai buvo restauruota, skiriant didelį dėmesį Kjanti vilų, netoli Florencijos, architektūros tradicijai.

Parduodama pagrindinė vila yra išsidėsčiusi per tris lygius, kurios bendras plotas yra 500 kv.m. ir yra apstatyta antikiniais baldais. Joje yra 10 vonios kambarių ir 9 miegamieji, iš kurių vienas įrengtas panoraminio bokštelio viduje. Vilą papildo biliardo salė, svetainės, poilsio kampeliai, virtuvė ir du valgomieji. 

Verta atkreipti dėmesį, kad pirmame aukšte yra pagrindinis prieangis su erdvia svetaine, kurioje yra biliardo stalas, ir salonu, kuriame yra sofos; poilsio kambarys, virtuvė, miegamasis su vonios kambariu, erdvus valgomasis, skalbykla ir vonios kambarys svečiams.

Antrame parduodamos vilos aukšte yra erdvus centrinis įėjimas, septyni miegamieji su privačiais vonios kambariais. Trečiame aukšte yra bokštelis su miegamuoju ir privačiu vonios kambariu bei dvi terasos su panoraminiu vaizdu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Kjanti


Tipas: Vila Toskanoje- parduodu vilą

Vidaus plotas: 500 kv.m.

Išorės plotas: 3 ha

 

Kambariai: 9

Vonios kambariai: 10

Svetainės: 2

Virtuvė: 1

Valgomieji: 2

  

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

  

Baseinas 

Biliardo salė 

Žemė: 3 ha 

 

Toskana – Florencija: Florencija km 35 – Siena km 45 – San Džiminjanas km 18 – Gambasi Termės km 12 – Podžibonsis km 8 – Castelfiorentino km 6 – Montespertoli km 7 – Čertaldas km 4 – Golfo Country Klubas km 3 – Florencijos oro uostas km 25 - Autostrada: išvažiavimas Scandicci km 15. 

Ref: 0137
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

istorinė vila

pilys siena
toskanos užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Florencija: Vieta, kur yra prabangus nekilnojamas turtas, - Čertaldo miestelis yra Valdelsa centre, Florencijos provincijoje, ant žaismingų Toskanos kalvų, kurias kerta vynuogynai, alyvmedžiai ir kiparisų linijos. Ši vietovė buvo Džiovanio Bokačio gimtinė, joje yra daug istorinių ir meninių pastatų. 

Čertaldas yra skalaujamas Elza upės vandenų ir  Agliena upelio, kuris čia užsibaigia. Florencijos provincijoje esantis gyvenamasis centras driekiasi per pagrindinę gatvę, formuodamas du skirtingus branduolius, - vienas yra viduramžių laikų su Palazzo Pretorio, kuris vadinamas Čertaldo Alto ir kuris yra ant kalvos. Kitas yra modernus, kuris driekiasi lygumoje, šalia viduramžių laikų gyvenvietės. 

Čertaldo gimė etruskų-romėnų laikotarpiu, o jo pavadinimas kilo iš lotynų, cerrus altus, kas reiškia aukštumos, padengtos ąžuolais. Pirmos žinios apie Toskanos miestelį mus pasiekia iš 1100 m., kada Federikas I Raudonbarzdis perdavė teritoriją grafams Alberti, kurie dominavo iki XIII amžiaus pabaigos. Įsigalėjus Florencijai, Čertaldas tapo pagrindine Vikariato būstine pirmaisias 1400 metais. Čertaldo Alta zonoje yra iki šiol nepaliesti viduramžių tipo namai, Palazzo Pretorio, Džiovanio Bokačio, Dekamerono autoriaus, gimtasis namas, nuostabios bažnyčios bei įžymūs rūmai, prestižinės antikinės vilos, namai-bokštai ir gatvelės, kurios veda link miestelio sienos. Čertaldas yra be abejonės vienas iš Toskanos miestelių su seniausiomis žemės ūkio tradicijomis. Dėka palankių teritorijos charakteristikų čia gausiai gaminami puikieji Chianti DOCG vynai, aukščiausios rūšies alyvuogių aliejus, be to čia randamas baltasis triufelis bei auga įžymieji Čertaldo svogūnai. 

Antikinės gyventojų tradicijos prisimenamos švenčių ir festivalių metu, tarp kurių patys svarbiausi, be abejonės, yra Mercantia, kuris vyksta liepos mėn., ir Boccaccesca, kuris vyksta rugsėjį. Šiai dienai dėl istorinės tradicijos ir savo meninio grožio, Čertaldas yra vertas apsilankymo miestas, tranzitinė vieta bei prestižinė teritorija gyvenimui ir darbui.