Florencijoje parduodamas išskirtinis užmiesčio namas

28 fotografija

Ant kalvelių aplink Florenciją, Vinčyje, kurio teritorija buvo projektuota Leonardo, stovi ši parduodama prašmatnaus nekilnojamo turto nuosavybė. Šiuo metu tai elegantiški svečių namai, perdaryti iš buvusio XIII a. malūno. Senovinis pastatas, parduodamas Toskanos širdyje, buvo pilnai restauruotas atsižvelgiant į originalias charakteristikas ir tipišką Toskanos užmiesčio namų stilių. 

Turistinio komplekso išorės plotas yra maždaug 2 ha, o jo vidaus plotas yra 1.212 kv.m., išsidėstęs per tris aukštus su rūsiu. Čia yra 8 butai, kuriems priklauso dalis sodo, aptverto tvorelėmis iš upės akmnes. 

Sode, už parduodamo Florencijoje užmiesčio namo, yra gražusis baseinasa su pakibusiu kriokliu ir solariumo zona. Tai ideali vieta, kur galima pasinerti į Toskanos supančio gamtos peizažo ramybę. Butų dydžiai yra skirtingi, jie yra praturtinti rafinuotomis detalėmis, kaip pavyzdžiui plytinės arkos, kurios atspindi išores detales, židiniai, kurių bazė padaryta iš senovinio smiltainio akmens, kaštonmedžio sijos ar lubos iš senovinių plytų, - visai tai atitinka Toskanos užmiesčio namų stilių.

Rūsyje yra skalbimo patalpa ir vyninė. Pirmame aukšte yra registratūra, dvi vyninės su jas jungiančiu kambariu, kur galima išgerti vyno, virtuvė, trys erdvios svetainės, kuriose organizuojami renginiai. Antrame ir trečiame aukštuose yra butai, kurie taip pat yra ir pirmame aukšte bei rūsyje. Iš vieno, paskutiniame aukšte esančio Florencijoje parduodamo buto, laiptai veda į pavėsinę, esančią ant stogo, nuo kurios atsiveria žavinga panorama į supančias kalveles.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Vinčis


Tipas: Parduodami užmiesčio namai - Toskanoje parduodami užmiesčio namai 

Vidaus plotas: 1.210 kv.m.

Išorės plotas: maždaug 2 ha 


 

Prašmatni vila Pirmas aukštas: 210 kv.m.

Vidaus plotas: 2.873 kv.m.

Išorės plotas: 18.000 kv.m. + 814 kv.m. terasa ir lodžija


4 prašmatnūs butai su kambariu, vonios kambariu, svetaine, virtuve

2 prašmatnūs butai su dviem kambariais, vonios kambariu, svetaine, virtuve 

1 prašmatnus butas su dviem kambariais, dviem vonios kambariais, svetaine, virtuve

3 valgomieji

1 virtuvė

2 vonios kambariai


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Skalbykla

Baseinas

Stovėjimo aikštelė

Žemė: maždaug 2 ha


Toskana – Florencija – Vinčis: Florencija km 40 – San Miniatas km 8 - Čertaldas km 21 – San Džimigjanas km 36 – Piza km 51 – Livornas km 57 - Viaredžio km 66 – Golfo Klubas Fontevivo San Miniato km 6 – SPA Montecatini Terme km 18 - Florencijos oro uostas km 17 – Autostrada: Firenze Scandicci km 19.

Ref: 0394
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodamos vilos

toskana vila
liukso klasės vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija – Vinči: Pirmos neginčijamos žinios apie Vinči mus pasiekia apie tūkstantuosius metus ir beveik nėra abejonių, kad Vinči tvirtovė atsirado dėka grafų Guidi ir Alberti nuosavybės plėtros šioje zonoje. Tai buvo svarbi teritorija strateginių interesų prasme, dažnai besikertančių tarp Florencijos, Pizos, Lukos ir Pistojos. 1180 m. santykiai tarp Florencijos miesto ir grafų Guidi pagerėjo dėka Guido Guerra santuokos su Gualdrada, Bellicione Berti dukra, kuris buvo Florencijos draugas. Tačiau greitai grafų Guidi didybė dingo. Imperatorius Federikas II, 1220 m. investavo į Guidi valdas, tarp kurių buvo Empoli, Monterapoli, Čereto ir Vinči pilis. Tokiu būdu Vinči miestas ir pilis Toskanoje išliko feodalinėje epochoje, kol nebuvo prijungti prie Florencijos feodo. 1320 m. Castruccio Castracani nusiaubė Vinči, atnešdamas daug žalos ir skausmo; tik Montopoli 1329 m. taikos paktas tarp Pizos ir Florencijos užtikrino trumpą ramybės periodą. 

Toskanos miestelio gyentojai po Florencijos priežiūra išgyveno šlovės metus 1364 m., sugebėję atsilaikyti prieš Pizos ataką, kurie buvo pasisamdę profesionalų anglų kapitoną Giovanni Hawkwood, vadinamu itališkai Acuto, ir kuomet 1368 m. demaskavo kai kuriuos perbėgelius florentiečius, kurie beprasmiškai stengėsi sukiršinti Vinči prieš Florencijos respubliką. 1538 m. ryžtingasis Giovanni da Vinci kapitonas išsiskyrė savo drąsa ir diplomatiniais sugebėjimais, priversdamas atsitraukti ispanijos kareivius, kurie norėjo apiplėšti Vinči ir Čereto Guidi. Šiais faktais yra praturtinamas Toskanos miestelio Vinči istorija, bet jo vardas mums per amžius primins nepralenkiamą genijų Leonardą, kuris gimė Vinči miestelyje 1452 m.