Florencijoje parduodama žavinga prašmatnioji vila

full screen
79 fotografija

Florencijoje parduodama žavi prašmatnioji vila, esanti besijuokiančios Toskanos širdyje. Stovinti privileginėje vietoje su išskirtiniu panoraminiu vaizdu į Toskanos sostinę, parduodama vila iš karto atsiskleidžia savo didingu ir galingu fasadu, kaip ir pridera neabejotinės vertės ir prestižo nekilnojamam turtui. 

Parduodama Toskanos nuosavybė susideda iš pagrindinės vilos, sodybos, garažo, šiltnamio, keturių sandėlių ir šuns namo. Pagrindinės vilos, susidedančios iš įvairių pastatų, bendras plotas yra 1100 kv.m. ir jis išsidėstęs rūsyje, pirmame aukšte, antrame aukšte ir palėpėje. 

Vidaus patalpos, švelniai tariant, yra žavinčios: senovinės molinių plytelių grindys, senoviniai židiniai, akmeninės detalės, apdirbto marmuro grindys, sijinės lubos. Ir dar: dekoruotos sienos, rafinuoti ir elegantiški baldai, vidiniai laipteliai iš akmens ir kaldintos geležies, prestižiniai krištoliniai sietynai, kruopščiai parinkta apdaila. Pro erdvius langus galima mėgautis unikaliu ir kvapą gniaužiančiu panoraminiu vaizdu: Florencijos kalvų žaluma sudaro žavingai idealų rėmelį šiai nuostabiai, parduodamai Toskanos vilai.

Šalia esančios sodybos bendras plotas yra 506 kv.m., ji susideda iš pirmo ir antro aukšto bei idealiai tinka svečiams ar aptarnaujančiam personalui, garantuodama privatumą ir tinkamą erdvę.

Kiti priestatai papildo prestižinę Florencijoje parduodamą vilą: 52 kv.m. garažas, 53 kv.m. šuns namas, 156 kv.m. šiltnamis ir keturi sandėliai: 57 kv.m., 20 kv.m., 71 kv.m. ir 61 kv.m. Visa tai padidina vilos vertę ir erdvią teritoriją, priklausančią nuosavybei, paverčia papildomu jos pliusu.

Prašmatnios ir vešlios augmenijos sode, kurį supa alyvmedžiai ir šimtamečiai medžiai, yra įrengtas žavingas baseinas, poilsio ir ramybės oazė, kuri suteikia dar vieną papildomą niunsą išskirtinei gražiajai Toskanos vilai, parduodamai Florencijoje.  

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Florencija


Tipas: vila toskana - parduodama vila


Vidaus plotas: 2076 kv.m. 

Išorės plotas


Pagrindinė vila 1100 kv.m. 

Sodyba 506 kv.m. 

Garažas 52 kv.m. 

Šuns namas 53 kv.m. 

Šiltnamis 156 kv.m.   

Sandėlys A 57 kv.m. 

Sandėlys B 20 kv.m. 

Sandėlys C 71 kv.m.  

Sandėlys D 61 kv.m. 


Toskana – Florencija. Luka 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Fortė dei Marmi 75 km - Golfo Klubas 10 km - Termės 35 km - Florencijos oro uostas: 5 km 


Ref: 0499
Kaina: Daugiau nei 10M

liukso klasės vila

toskana vila
prestižiniai namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija. Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. 

Florencija yra vaizdingoje vietovėje, apsupta žavingų Toskanos kalvelių, ir šioje panoramoje stovi daugybė Toskanos pastatų, tiek antikinių, tiek prestižinių.

Daug kas pritraukia į Florencijos miestą: tiek paminklai, tiek pastatai; yra svarbios jos aikštės, istoriniai teatrai, sienos ir vartai. 

Bet kas, kas trokšta įsigyti prestižinę vilą, gali atrasti sau tinkamiausią didingame Florencjos mieste arba jos žavingose apylinkėse.