Florencijoje parduodama vila su baseinu

46 fotografija

Aukštoje, panoraminėje padėtyje virš Florencijos stovi ši parduodama žavinga prašmatnioji vila su baseinu.

Tai elegantiška modernaus stiliaus nuosavybė su baseinu ir keliais priestatais, esantys visiškoje ramybėje, kurių bendras plotas yra maždaug 550 kv.m. 

Pagrindinės vilos plotas yra 350 kv.m., jis išsidėstęs per tris aukštus: pirmame aukšte prie prieangio yra didelė svetainė, kuri išeina į panoraminę terasą, valgomasis, virtuvė ir sandėlys.

Antrame ir trečiame aukšte yra nakties zona, kur yra penki kambariai, visi su privačiais vonios kambariais, gražus balkonas ir tipiškas bokštelis su langais iš trijų pusių, nuo kurių atsiveria vaizdas į supančius laukus ir Florenciją

Keli metrai nuo vilos yra priestatas su svetaine, dviem kambariais ir dviem vonios kambariais.

Sode, kitame namelyje yra mažas butas, skirtas aptarnaujančiam personalui, o šalia šildomo baseino yra persirengimo patalpa. 

Prašmatniai nuosavybei Florencijoje priklauso privatus dviejų vietų garažas ir šiltnamis.

Prestižinė vieta, prašmatni vidaus aplinka, tipiška modernaus stiliaus architektūros harmonija, šildomas baseinas ir priestatai, kurie priklauso šiai elegantiškai rezidencijai, - tai ideali patogumų ir poilsio sąjunga, keli žingsniai nuo vieno iš labiausiai žinomo ir vertinamo miesto pasaulyje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Florencija


Tipas: modernaus stiliaus vila su baseinu


Vidaus plotas:  550 kv.m.

Išorės plotas:  2.200 kv.m.


Pagrindinė vila: 350 kv.m.

Priestatai: 200 kv.m.

Šiltnamis

Šildomas baseinas

Persirengimo patalpa


Pratas 15 km - Pistoja 30 km - Siena 50 km - Luka 80 km - Piza 80 km - Bolonija 80 km.

Ref: 1037
Kaina: € 3.500.000

vilos toskanoje

modernaus stiliaus vila
prašmatni vila baseinas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija - kalvelės

Florencija, - išskirtinio grožio ir amžino žavesio Toskanos sostinė. Tai ne tik tūkstančio paminklų ir daugybės istorinių pastatų miestas, bet ir begalės prašmatnių vilų tėvynė, esančių istoriniame centre ir periferijoje, ant švelnių kalvelių, kurios supa “Renesanso lopšį”.

Florencija yra vaizdingoje vietovėje, apsupta žavingų Toskanos kalvelių, ir šioje panoramoje stovi daugybė Toskanos pastatų, tiek antikinių, tiek prestižinių.

Daug kas pritraukia į Florencijos miestą: tiek paminklai, tiek pastatai; yra svarbios jos aikštės, istoriniai teatrai, sienos ir vartai. 

Bet kas, kas trokšta įsigyti prestižinę vilą, gali atrasti sau tinkamiausią didingame Florencjos mieste arba jos žavingose apylinkėse.