Florencijoje parduodama prestižiškoji vila su parku

42 fotografija

Apsupta vešlingosios aplinkos, esanti keli kilometrai nuo amžinosios ir nemirtingosios Florencijos, ši parduodama prestižinė vila atsiskleidžia visa savo elegancija ir aristokratišku žavesiu.

Ją supa 4500 kv.m. itališkas, gerai prižiūrėtas, iki smulkmenų apgalvotas sodas, kur auga šimtamečiai medžiai, žydintys krūmai ir gyvatvorės, kvapnios ir spalvingos gėlės. Toskanos vila iš karto nustebina savo rafinuotumu ir kilmingumu. Pastelinių spalvų fasadas iškyla tarp žalumos, kurioje ji stovi ir žėri tarsi koks perlas. 

Ir viduje prestižiškoji vila išlaiko nepakitusiu savo žavesį ir šarmą. Padalinta į keturis lygius, turinti  vidinį liftą, nuosavybės 1160 kv.m. yra išties gerai išdėstyti ir paskirstyti. 

Rūsyje yra atvira erdvė, kambarys ir vonios kambarys su sauna ir džiakuzi. Pirmame aukšte yra salonas, didelė virtuvė, valgomasis ir du vonios kambariai. Šeimyninkų miegamasis su privačia terasa yra antrame aukšte kartu su kitais dviem kambariais, dviem vonios kambariais ir salyte. Viršutiniame aukšte yra trys papildomi miegamieji, kiti du vonios kambariai su džiakuzi ir virtuvėlė.

Visa prestižinės Florencijos vilos apdaila yra paprasta ir elegantiška bei atspindi nuosavybės rafinuotą ir aristokratišką stilių. Nuo marmuro ar akmeninių židinių iki kaldintos geležies laiptų, nuo marmurinių sąramų iki prestižinio parketo ir marmuro grindų, nuo krištolinių sietynų iki medinių sijų lubų, nuo vidinio lifto iki vertingų baldų: visa tai paverčia šią Toskanos vilą ypatinga zona, išties unikalia, aukštos klasės rezidencija.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Florencija


Tipas: prestižinė vila - parduodama vila


Vidaus plotas: 1160 kv.m.

Išorės terasa: 4500 kv.m.

 

2 atviri salonai

7 kambariai

8 vonios kambariai 

Svetainės

Virtuvė 

Valgomasis

Terasos

Virtuvėlė


Toskana – Florencija: Arecas km 70 – Fiezolė km 20 - Filjinė Valdarno km 40 - Florencijos oro uostas km 40 – Autostrada A1 išvažiavimas Incisa km 30.

Ref: 0542
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vila toskana

vila toskanoje
liukso klasės nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.