FLORENCIJOJE PARDUODAMA PRESTIŽINĖ VILA

47 fotografija

Tipiškas Toskanos kraštovaizdis, kurio nekeičia laikas, supa šią parduodamą Florencijoje nuostabią prašmatniąją nuosavybę.  

Panorama, kuri atsiveria pro langus, apima nesibaigiančias kalveles bei alyvmedžių ir vynuogynų plotus. Rezidencija stovi ant kalvos, apsupta žavingo sodo su mažu daržu.

Vidinis kiemas, kurio plotas yra maždaug 50 kv.m., yra visiškai uždengtas ir pritaikytas valgymui po atviru dangumi, su barbekiu zona, malkine krosnimi bei dideliu, atpalaiduojančiu baseinu nuo kurio atsiveria laukų ir pievų vaizdas, esantis keli metrai nuo nuosavybės.

Viduje yra medinių sijų lubos, kabančios virš nuostabių molinių plytelių grindų; du žavūs veikiantys židiniai ir medinė krosnis puošia valgomąjį ir virtuvę pirmame aukšte. Į pirmą aukštą patenkame pro dengtą verandą tiesiai į valgomąjį su židiniu; čia yra virtuvė, svetainė, vonos kambarys su dušu ir skalbimo zona.

Viršutiniame aukšte yra nakties zona su keturiais, gerai įrengtais miegamaisias, kiekvienas su privačiu vonios kambariu: trys iš jų yra šeimyniniai, o ketvirtame yra dvi atskiros lovos.

Žavingame prestižinės vilos priestate yra virtuvėlė, vonios kambarys su dušu bei miegamasis.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 


Tipas: prabangi vila su baseinu     

 

Vidaus plotas: 232 kv.m.

Išorės plotas: 3 ha

 

Veranda 48 kv.m.

Pirmas aukštas: 124 kv.m.

Antras aukštas: 108 kv.m.

Parkas 1000 kv.m.

Alyvmedžiai

5 kambariai 

6 vonios kmabariai

Baseinas


Geležinkelio stotis: 5 km - Montekatini Termės 20 km – Florencija 25 km - Luka 35 km – Piza 35 km -  Jūra 40 km  -Siena 60 km 

Ref: 1071
Kaina: Iki 2,5 Milijono

toskanos vilos

prašmatni vila
vila su baseinu

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Nuostabi prašmatnioji vila stovi ant kalvelių netoli Florencijos miesto, plačiai žinomo, kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.